Chcete se cítit skvěle, ovládat své chutě, udržovat si váhu a být vitální každý den? 

Ukážu vám zákonitosti a naučím jasná pravidlasouvislosti v péči o vaše zdraví,

jídelníček a celkovou vitalitu, kterými vytvoříte trvalou změnu, ušetříte čas, peníze i vaši energii.

Mám pro vás řešení na celý život

Péče o vaše zdraví, jídelníček a celkovou vitalitu každým dnem

Přihlaste se do 28 denního online programu, kde vás naučím ucelené know-how pro trvalou změnu vašeho životního stylu, která vám přinese do života více energie a spokojenosti.

Navraťte se Zpátky k sobě a výsledky ucítíte na vlastní kůži. Okolí změny nepřehlédne, protože se zvýší vaše vitalita, nejspíše shodíte pár kilo a váš životní styl bude inspirativní. Spokojenost z vás bude zářit a to vše podtrhnete větší odolností vůči nemocem.
Budete mít své chutě, energii a váhu pod kontrolou!

Přihlášky do programu jsou momentálně UZAVŘENÉ.

Začít změnu  a vytvořit si pevné zdraví a vitalitu ale můžete HNED! :)

Zlepší půst vaše zdraví?

BLAHODÁRNÝ PŮST

a jeho 9 zázračných účinků

Co můžete zažít v půstu? A bude pro vás přínosný?  Já zažila omlazení těla a euforii ducha. 

I o tom vyprávím ve svém e-booku.

Tento ebook si stáhlo již 0 lidí
 • Chcete dát sbohem sebekritice a místo toho mít jasno v tom, co potřebuje vaše tělo, co mu dělá dobře a v klidu se spolehnout na funkční principy v jídelníčku a snadno udržitelné návyky životního stylu?
 • Chcete přestat plýtvat energií a penězi na zbytečné nákupy od zázračných doplňků stravy až po diety, které dlouhodobě nefungují a mít jasnou vizi a systém od kuchyně až po denní záchytné body?
 • Potřebujete skoncovat se svým vnitřním sabotérem, který vám hází klacky pod nohy, protože se změnou životního stylu jste už několikrát začínali, ale změna nebyla trvalá?
 • Přesvědčujete sami sebe, že na vašem pocitu ze sebe tolik nezáleží a že máte důležitější věci k řešení, ale přesto když čtete o lidech, kteří jsou vitální a zdraví, řeknete si, proč oni můžou a já ne?
 • Přejete si mít své chutě, energii a váhu pod kontrolou, navýšit svou odolnost vůči nemocem a pěstovat si dobrou náladu a nevíte, kde změny začít? (a nemáte čas ztrácet čas?)

Rozumím vám, ale nechte mě hádat. 

Je důležité si uvědomit, že váš vnitřní stav má vliv na vaše rozpoložení a celkový pocit pohody. Ovlivňuje váš úspěch, sebejistotu, víru v sebe sama i každodenní prožitky. Má dalekosáhlý dopad na kvalitu vašeho života ať se podíváte kamkoli.

 

Když ze sebe nemáte dobrý pocit a nejste sami se sebou spokojeni, ovládají vás chutě, nevejdete se do kalhot a vaše únava narůstá, je to pocit na nic. Stačí otevřít ledničku a vaše předsevzetí berou za své .... a už to jede. Spirála pochybností, sebekritiky a přesvědčování, že to nevadí.

Usilujete o zlepšení svého pocitu, ale pořád to není ono...

Neznáte jiné druhy potravin a tak nakupujete ty samé pořád dokola. Jíte stále stejná jídla a pak si stěžujete, že vám neprospívají. Neumíte kombinovat ingredience, aby vaše jídlo bylo výživné, chutné, zdravé a zároveň jste jeho přípravu zvládli s lehkostí.

V běžném dni s jistotou zvládnete jen to, co jde rychle a večer se znavení svalíte do postele. Ale umět si vybrat, jaké jídlo a aktivity sedí vaší osobnosti, to už je tenký led. Nemáte na sebe čas a uděláte si ho, až když  vám není opravdu dobře.

 

Ve svém životním stylu nemáte systém a zkoušíte metody pokus - omyl. Navzdory úsilí vaše únava narůstá a objevují se častěji menší či větší zdravotní obtíže. Nehledě na to, že ve svém věku si říkáte, že už byste si mohli dopřát systematickou péči.

Navíc, čas není luxus, kterým můžete plýtvat! Všechny ty povinnosti a úkoly jsou přednější a nutnější, takže vaše pohoda, vzhled a pocit ze sebe sama jsou na konci seznamu. Přesto si každý den uvědomujete potřebu změn, ale pak si řeknete 'až někdy' ...

Vsadím se, že v tom všem vás absolutně nebaví představa, že si máte sami vytvořit systém péče o své zdraví, jídelníček a celkovou vitalitu, protože jste zahlcení. Nechcete kupovat zbytečnosti a přejete si, abyste se už konečně cítili dobře.

 

Pracujete na sobě, vzděláváte se, investujete peníze do cvičení, doplňků, zkoušíte tipy z internetu a říkáte si, kdy už to konečně bude ono?

V čem dělám chybu?

Jak to mám udělat, aby už to konečně byla trvalá změna a byl/a jsem v pohodě?

Poznáváte se v tom?
Pokud ANO, tak jste tu správně, protože právě vám umím pomoci, tak, jako jsem
pomohla stovkám žen a mužů před vámi.

Ať vidíte reálné zkušenosti, sdílím část odpovědí ze závěrečných anonymních dotazníků na otázku:

Co vám kurz přinesl do života a jak splnil vaše očekávání?

Mému tělu to vysloveně prospělo, konečně se pohnula váha směrem dolů a to jsem potřebovala. Ráda bych v tom pokračovala, jen si musím opatřit novou kuchařku, docházejí mi už nápady na vaření. :).
Jsem nadšená, že mám kurz dále k dispozici a můžu se vracet ke cvičení, natočeným videím a receptům...připomínat si, proč to dělám. :) Za mě vše dokonale obsaženo, skvěle propracované, promyšlené, od všeho něco.
Všechna má očekávání byla kurzem naplněna. Jako bonus jsem získlala lepší vztah ke svému tělu a vyšší sebevědomí.  Po fyzické stránce mě přestala bolet kolena u cviků, u kterých mě dříve bolela.
Nad očekávání jsem spokojený. Naučil jsem se lépe hospodařit s jídlem a nebýt na něm tolik závislý. Nyní mám ke konci dne lepší energii, že si můžu i zacvičit a protáhnout se. Stále mám na čem pracovat, ale cesta se mi zdá nyní jasnější. ;)
Ze všeho nejvíc mě zaujal rozhovor s panem doktorem Váchou. Mluví velmi srozumitelně, jasně, příjemně a je znát, že o čem mluví, také praktukuje na sobě. Celkově je jeho projev velmi pozitivní. 
Dokázala jsem, že to dokážu. Očistit se tělesně i duševně. V této chvíli program 100 % splnil očekávání.
Kurz má očekávání předčil. Jsem spokojená. Děkuji za sdílení zkušeností. Hodně příjemná je zpětná vazba. Vzájemná podpora je fajn.

To, že se vám ještě nepovedlo dosáhnout trvalé změny ve vašem stravování, pohybu, spánku, udržování váhy a energie, není vaše chyba. Problém je v tom, že vám do teď nikdo nevysvětlil v souvislostech jak vytvářet harmonický životní styl. Postupy, které budou sedět právě a jen vám, mají svá pravidla.

 

A nejen to - nikdo vám pravděpodobně neukázal komplexní systém a už vůbec vám nedal jasný návod krok za krokem, jak svůj život rozzářit pomocí péče o své zdraví a uvolnění emočních bloků, které vám brání, abyste byli spokojeni sami se sebou.

Teď to ale můžete změnit.

Krok za krokem vás to naučím.

Protože vím, jak je frustrující hledat, zkoušet a pak se znovu zklamávat, když zjistíte, že tenhle stravovací/životní styl opět není pro vás to pravé.

Ale věřte mi, může to být jinak!

Mám vás něco důležitého

Existují jednoduché metody a zákonitosti, které v péči o celkovou vitalitu, jídelníček a udržování stabilní váhy fungují, a které každé ženě a muži zjednoduší život. Existuje systém a pravidla, která na sebe vzájemně navazují a mají svůj jasný smysl.

 

V každé z těchto oblastí (jídleníček a udržení stabilní váhy, fyzické a psychické zdraví a celková vitalita) platí zákony, které když porušíte, je to jednoduše vidět. To je to "neviditelné něco”, proč se vám nedaří udržet trvalou změnu. A stejně tak je to to “neviditelné něco”, které když umíte žít, vykouzlíte úplně jinou kvalitu svého života a pocit, že tohle jste fakt vy.

Aby vám váš životní styl sloužil a ne vy jemu,

POTŘEBUJETE 3 DŮLEŽITÉ VĚCI

Komplexní systém

na jídelníček, udržení stabilní váhy a energie

kterému rozumíte, dodržujete ho a  přináší vám reálné výsledky, vidíte je v zrcadle i na váze.

Jednoduché postupy  pro fyzickou a psychickou pohodu

díky kterým dosahujete lepšího pocitu z každého dne, baví vás a zvládnete je za pár minut.

Přehledně a na míru sestavená pravidla pro celkovou vitalitu

která respektují vaši fyzickou a psychickou konstituci a odráží váš jedinečný styl života.

Všecho má svou logiku a zákonitosti

Základ vašeho vitálního životního stylu je o faktech, tělesných dispozicích a nastavení mysli.
V propojení pravidel s vaší jedinečností a uměním používat je každý den, abyste se cítili skvěle.

Víte, že pokud žijete s neustálými výkyvy váhy, na prvním místě je potřeba nastavit vaši mysl, abyste dosáhli trvalých výsledků?

Že k tomu abyste se cítili o pár let mladší stačí daleko méně pohybu než vám předkládají média?
Špatně poskládaný jídelníček vám vyrobí poklesy energie během dne, večerní dojídání a chutě na nezdravé potraviny?

Zřejmě tato pravidla nejspíš neznáte, protože se o nich komplexně nemluví. Proto se někdy cítíte “strašně” ani nevíte proč. S velkou pravděpodobností proto, že něco co jste převzali od druhých nesedí právě vám. Denní rutina, načasování jídla, druhy potravin, pohybové návyky, mělké dýchání, špatný pitný režim, psychické zahlcení a únava, kterou na vás okolí vidí na první pohled.

Jenže když nevíte, na co soustředit pozornost a neumíte tyto oblasti pojmenovat,

těžko se můžete cítit líp a dělat to jinak.

Proto tolik žen a mužů pořád v péči o své zdraví, jídelníček a celkovou vitalitu hledá samo sebe a nemohou se najít. Protože neznají klíčové základy, na kterých trvale vitální životní styl stojí.

 

Nejsou to žádná přání, silná vůle nebo dřina, co vám pomohou žít trvale vitální život s více energií a spokojeností. Jsou to fakta o fungování vašeho těla, nastavení vaší mysli, pravidla kombinace potravin a nejlepší využitelnosti jejich energie, vhodná denní rutina, pitný režim nebo jasný systém kroků v budování vitality vašeho fyzického těla.

Tak co, máte už tušení, kde je zakopaný pes, že to pořád není ono?

Pojďte přestat stavět hrad z písku a postavte své péči o zdraví, jídelníček a celkovou vitalitu skutečně pevné a funkční základy, které vás podrží za všech okolností!

Chcete? Tak jste tu správně a v pravý čas. 
Naučím vás tato důležitá pravidla.

Ano, chci se to naučit

A navíc vám teď řeknu jednu důležitou věc…

Jakmile tyto univerzální principy budete znát, máte vystaráno do konce života. Protože tahle pravidla jednoduše nestárnou. Fungují pro každou ženu a každého muže v každém věku, při jakékoli psychické i fyzické zátěži i při každé změně, kterou v průběhu života procházíme. Všude tam vám tato pravidla a zákony budou skvěle sloužit, můžete se na ně spolehnout a žít spokojený život.

 • Podrží vás a dodají sebejistotu, protože konečně uvidíte výsledky a budete cítit větší sebevědomí.
 • Už nebudete ztraceni ve slepých uličkách a váš život se zjednoduší.
 • Přestanete ztrácet čas a plýtvat energií. Zahlcenost a nejistota odezní.

Místo toho budete mít své chutě pod kontrolou, dosáhnete stabilní váhy i energie a posílíte svou imunitu. Budete umět připravit chutné a výživné jídlo a vybudujete si jasnou rutinu, která vás podrží každý den.

Co kdybyte zažívali pocit, kdy:

 • vidíte rádi sami sebe v zrcadle a užíváte si, když si vás někdo obdivně prohlíží. Už si ani nevzpomenete, kdy jste naposledy stoupli na váhu, protože to jak jíte a žijete, dává klid vaší mysli a ta zase stabilní váhu vašemu tělu.
 • milujete, to co jíte a to je zároveň nejlepším jídlem pro vaše zdraví i dlouhodobou vitalitu. Vypadáte o pár let mladší a lidé ve vašem okolí vám to často říkají. Máte radost, protože na krátké každodenní protažení najdete vždycky čas.
 • v kuchyni vás to baví, protože máte pár osvědčených postupů, kterými snadno nakombinujete pokaždé trochu jiné jídlo. A protože víte, co chcete, máte odvahu jíst a žít podle svých vlastních pravidel, která podporují vaši spokojenost.

Upřímně řečeno ...

Každý den se o sebe "NĚJAK" staráte už roky. Jíte v poklusu, co vám zrovna přijde pod ruku, psychiku uvolňujete dvojkou vína nebo kávičkou s dortíkem, pohyb řešíte, až když vás někde bolí nebo růžových pilulek bylo už moc. Co to přestat dělat "nějak" a začít stavět na pevných základech, které vás vždy podrží a dodají pocit jistoty a sebevědomí?

Cítíte tu úlevu a radost, když si to představíte?

Chcete znát tyto funkční souvislosti a získat ucelené know-how, které vám dlouhodobě ušetří energii, čas i peníze a zároveň přidá do vašeho života větší spokojenost, zdraví a vitalitu?
 

Vše vám detailně vyložím v originálním online programu:

Během 28 dní vám předám esenci know-how, díky kterému si trvale vyladíte péči o vaše zdraví, jídelníček a celkovou vitalitu, včetně udržení stabilní váhy a energie. Nadchnou vás klíčové souvislosti a zásadní zákonitosti, díky kterým budete jíst a žít podle svých vlastních pravidel a život vás bude bavit!

Kdo vás provede kurzem?

Jsem Věra Váchová a učím lidi, jak vytvoří své zdraví postupným vyladěním životního stylu. 

 • Jsem vystudovaná právnička a posledních 7 let v zaměstnání jsem pracovala jako obchodní manažerka při správě obchodních center. Viděla jsem, jak rychlý životní styl podkopává zdraví lidí i jejich osobní spokojenost. Sama jsem zažila, co je to tlačit na výkon, zapomínat na sebe a ztratit spojení se svým vnitřním hlasem.
 • Od té doby jsem prošla velkými změnami v tom, jak přistupuji ke svému celostnímu zdraví a především jak vytvářím svůj vlastní harmonický životní styl, ve kterém se cítím fakt skvěle.
 • Dnes se umím krásně postarat o své fyzické zdraví i psychickou úlevu. Ve svých 46 letech mám postavu jako na střední škole. 15 let jsem neužila chemické léky. Přes 16 let se věnuji tématu vytváření zdraví a 20 let osobnímu rozvoji. Mimo jiné jsem vystudovala lektorský kurz jógy, výživové poradenství, Health Coaching (Koučink zdraví) a udělala výcvik v Systemických konstelacích. Svým stylem života inspiruji tisíce lidí články na blogu, videi na YouTube kanálu Tvoříme zdraví a osobních akcích.
V programu vás naučím esenci svého know-how z oblasti péče o zdraví, jídelníček a celkovou vitalitu,

abyte svých výsledků, které potřebujete právě vy, dosáhli spolehlivě, trvale a bez zbytečného zdržování mnohaletým zkoušením různých cest.

Co říkají lidé, které jsem naučila vykouzlit větší vitalitu a spokojenost?

Hezký den, Věrko, co se týká programu - byla to jedna z mých nej nej investic, které jsem kdy v životě udělala !!!

Jakýsi detox mého života a domácnosti jsem již započala před kurzem, ale řekla bych, že kurz ho vynesl kosmickou rychlostí do výšin, kde se cítím šťastná, uvolněná, klidná, spokojená... A mám v úmyslu v tomto nastavení mysli již setrvat. Takže se rozhodně budu snažit dodržovat Vaše rady a doporučení z programu.

Kurz mi velmi pomohl posunout se mílovými kroky k sobě sama a dnes vím, že mi naprosto změní život v dobrém slova smyslu. Zuzka 🌼
Zuzka B.
Já gurmán jsem se na seminář dost těšila, ale zároveň ty obavy!!!

Věrka nám ukázala, jak dobře se postarat o naši tělesnou schránku a uvedla nás do praxe duševní očisty, pochopení mysli a nalézání odpovědí. Mé obavy ze změn v mžiku vymizely při setkání se všemi zúčastněnými na místě a Věrčiným přístupem "nelámat nic přes koleno". A zafungovalo to. S příjemným pocitem jsem prošla celý víkend a vyzkoušela půst.

Řada situací (ovládání chutí, množství jídla, spojitost vědomí se skutečnostmi a pochopení životních událostí) mi byla objasněna. UŽ VÍM JAK A PROČ.
Dana Čeperová
Milá Věrko, ...chtěla bych Ti touto cestou poděkovat za skvělou předjarní očistu těla. Opět jsem se dozvěděla spoustu zajímavých a pro mě užitečných informací.

Ráda bych poděkovala za recepty na zdravá jídla, včetně pickles a receptu na očistu ledvin.

Celkově bych chtěla zmínit Tvůj skvělý přístup k předávání rad a návodů, kdy se snažíš poskytnout informace, aniž bys někomu něco vnucovala. Necháváš na každém, aby si z toho vzal pro sebe to nejlepší. Tvůj způsob života je pro mě inspirací a ráda se zúčastním dalších kurzů a jógy. Maruška
Maruška C.
Kurz úplně ve všem splnil a v mnohém i značně předčil moje očekávání ( např. vynikající videonávody na detoxikační techniky).

Moc se mi líbil nejen obsah, rozčlenění, ale velmi kladně i oceňuji průvodcování lektorky. Její laskavý přístup, s ohledem k individualitě každého jedince.


Také jsem silně vnímala, že všechny poskytované informace má podloženy vlastní praxí a zkušenostmi. Prostě z celého kurzu jsem opravdu nadšená! Je báječný !!!
Zdena B.
Paní Věra nezklamala a dobře jsem se bavil. Každý den mi přinesl něco nového spojeného s touto očistou a mnoho dalších informací, které budu využívat nadále.

Jsem velký žrout masa, ale tentokrát u mne došlo k určitému ,,zklidnění". Začal jsem zjišťovat, jak chutná vegetariánská či dokonce veganská strava, a že není zas tak špatná.

Prostě potažmo náš (tedy spíše můj) jídelníček bude nyní pestřejší. ZÁVĚREM: Celou dobu jsem se cítil skvěle a rád jsem se zúčastnil.
Ivo Eichler
I když jsem to nečekala a neplánovala, kurz mě nakopl k novému pohledu na můj životní styl.

Dříve jsem si myslela, že bez litrů kávy nedožiji večera, že jíst pravidelně sice libové, ale maso, je jedinou možností, jak získat energii a teď vidím, že to tak nemusí být.

Cítím se svěží se stravou převážně vegetariánskou i bez množství kávy. Jsem v pohodě, bez únavy
a podobných stavů a zhubla jsem. :) Chtěla jsem dokázat, že to dokážu. Očistit se tělesně i duševně. V této chvíli jsem 100 % spokojená.
Veronika M.

Co se změní ve vašem životě díky tomuto programu?

Získáte znalosti a postupy, které vám trvale usnadní život. Péče o vaše zdraví pro vás bude snazší a zábavnější. Vymazlíte si svůj životní styl pro své jedinečné potřeby a konečně se budete cítit sebejistě. 

Jak to, že mám takovou jistotu?

Protože na konci programu si zamilujete svůj nový život.

Díky tomu, že projdete jemnou očistou těla a uvolnění vnitřních bloků, konečně udržíte nastavené změny ve svém životě trvale. S lehkostí nakombinujete jídelníček na míru právě vám. Hravě zvládnete pravidelné krátké protažení. Dopřejete si luxus stabilní váhy, posílíte svou imunitu a zvýšíte celkovou vitalitu. 

 • Bude to snadné jako nikdy před tím. Vaše pročištěné tělo bude samo chtít potraviny, které ho udržují zdravé.
 • Pochopíte souvislosti mezi vaším životním stylem a vaší náladou a energií.
 • Vaše intuice zesílí a povede vás k přirozenému sebevědomí.
 • Naučíte se jednoduché a časově minimalistické techniky, které využijete po zbytek svého života.
 • Získáte pocit mladistvého těla a vytříbené mysli, pročištěné a správně živené tělo vás odmění.

Co přesně se v online programu naučíte?

Čeká vás 28 kapitol, ve kterých propojíte teorii s vlastní praxí. Vyzkoušíte si několik dní s odlehčeným jídelníčkem, abyste pročistili své tělo a tím nastartovali změny. Pokud budete chtít, můžete na pár dní odlehčit až na půst na vodě. Vedení půstem je má specializace, budete v těch nejlepších rukou.

Den po dni projdete důmyslně navazujícími kapitolami, které obsahují jen ty nejužitečnější infromace, žádná omáčka okolo. Postupně si vytvoříte svůj vlastní zářivý životní styl.

Do detailů prozkoumáme následující 3 klíčové pilíře životního stylu.

Systém

Naučíte se odlišit mlsnou od skutečných chutí vašeho těla. Poskládáte si jídelníček tak, abyste si mohli i užívat, ale potom to dokázali kompenzovat. Tím vytvoříte harmonický systém , díky kterému snadno udržíte stabilní váhu i energii. Výsledky uvidíte v zrcadle i na váze.

 

● projdete několikadenní zkušeností s odlehčením stravy na vegetariánskou, veganskou a bezlepkovou

● za pomoci konkrétních receptů pročitíte své tělo a chutě

● zjistíte, co obsahuje váš ideální talíř a podle toho si postupně poskládáte svůj vlastní jídelní program na míru

● naučíte se zorganizovat si a plánovat vaření na týdenní bázi 

Postupy

Osvojíte si postupy, činnosti a podporující techniky, které vás budou bavit a zvládnete je za pár minut. Naučíte se je prakticky využívat a zvyšovat tím svou fyzickou a psychickou pohodu. Získáte to nej z mé mnohaleté vlastní práce s myslí i tělem. Budete jednoduše v pohodě. 

 

● zaměříme se na celek i drobné detaily, kterých si dnes možná nevšímáte

● předložím vám praktická videa jógy, očistných technik a dechového uvolnění, vyzkoušíte si je a zamilujete 

● představím vám způsoby laskavé komunikace a naučím vás uvolňovat tlaky vnitřního napětí (vnitřního sabotéra)

● osvojíte si správný čas na jídlo, činnosti a spánek s přirozeným denním rytmem 

Pravidla

Odhalíte jednotlivé dílky trvale vitálního životního stylu. Zcela a konkrétně si z teoretických zákonitostí poskládáte svá vlastní konkrétní pravidla pro vaše jedinečné životní možnosti, fyzické dispozice a psychické nastavení. Výsledky vás ohromí do několika týdnů.

 

● naučíte se své tělo správně vyživovat, pečovat o něj, kdy cvičit a relaxovat, jak ho vnitřně očišťovat a odkyselovat 

● porozumíte souvislostem mezi vaším jídelníčkem, vitalitou a celkovým zdravím

● postaráte se o svůj mikrobiom, čímž zlepšíte své metabolické zdraví, posílte imunitu a povzbudíte náladu

● budete vědět, co svědčí vašim mitochondriím a zvýší vaši energii

Co všechno je součástí a jak program funguje:

Se začátkem programu dostenete přístupy do členské sekce, moje osobní vedení kurzem i podporu ve facebookové skupině. Konkrétně získáváte:

 • Přístup do členské sekce programu jan NEOMEZENOU DOBU, abyste měli dostatek času se k tématům vracet a skutečně si vybudovat trvale spokojený životní styl.
 • 28 kapitol pro každý den s jednotlivými na sebe důmyslně navazujícími tématy. V každé kapitole motivující video. Videa propojují celý kurz v komplexní celek. Témata si můžete přečíst nebo poslechnout ve formátu mp3.
 • Přístup k ucelenému systému desítek videí, témat, praktických technik, funkčních úkolů a ověřených zkušeností pro skutečné nastartování změn, které vedou k vytvoření trvale spokojeného životního stylu.
 • Mnohaletou praxí osvědčené kroky a postupy v péči o zdraví, jídelníček a celkovou vitalitu, díky kterým započaté změny dlouhodobě udržíte.
 • Moje osobní provázení kurzem a parádní skupina lidí na stejné vlně, živá zoom vysílání se záznamy, 5 jógových podporujících videí, 4 důležité meditace, 1 podstatný rituál, 6 inspirativních rozhovorů, online kuchařka, pracovní listy, záznam Ajurvédského workshopu a soutěž v průběhu kurzu o dárky v hodnotě 10 100 Kč.

Každý den ráno v 7h vám přijde email s jednotlivým tématem. 

Postupně se vám s průběhem kurzu budou zpřístupňovat aktuální kapitoly. Hned na začátku kurzu dostanete k dispozici videa jógy, inspirativní rozhovory, kuchařku, pracovní listy a Ajurvédský workshop. Můžete se také zapojit do soutěže - viz podmínky níže. Meditace a rituál vám budou otevřeny v průběhu programu podle načasování.

Zoom setkání budu nahrávat. Záznamy budou k dispozici, abyste si je mohli znovu kdykoli poslechnout.

Na kapitoly jednotlivých dní budete potřebovat 15 až 30 minut času. Každý den si poslechnete aktuální meditaci a zvolíte podle časových možností konkrétní protažení jógou. Kdy si v průběhu dne zacvičíte, poslechnete meditaci, přečtete nebo poslechnete kapitolu dne je jen na vás.

 

Kurz začneme v pátek 23. 2. a rozloučíme se ve čtvrtek 21. 3. 2024.

Předjarní období vás maximálně podpoří v posunu k vašemu vysněnému životnímu stylu. Je to doba tradičně vhodná a velmi účinná pro očisty, detoxy, transformace a nové začátky. Stačí vykročit a nechat se vést!

 

Přístup k tomuto programu a celému jeho obsahu budete mít na NEOMEZENOU DOBU. Můžete se k němu

kdykoli vracet, zopakovat si ho celý, vyhledávat informace, zacvičit si jógu, poslechnout meditace a vše ostatní nebo projít opětovně rituálem. Už v průběhu kurzu si můžete zvolit své vlastní tempo a dokončit ho později. 

Výborná zpráva je, že na to nebudete sami.

Vstupem do kurzu získáváte další podporu ve formě uzavřené facebookové skupiny.

 • Je tu bezpečné prostředí, kde můžete bez obav sdílet, diskutovat a inspirovat se s dalšími lidmi v kurzu.
 • Každý den tu budu k dispozici, ať budete potřebovat radu, vysvětlení nebo dobré slovo.
 • Možná nemáte ve svém okolí podporu, ale tady ji vždy najdete. Všichni jsme tu stejní blázni do zdraví. :)

Součástí online programu je dále:
3x živé vysílání NEJČASTĚJŠÍ otázky a odpovědi

Ve druhém, třetím a čtvrtém týdnu programu se uvidíme živě přes ZOOM. Ráda vám na cokoli odpovím, můžete se zeptat, zkonzultovat nebo se poradit. Samozřejmě budou záznamy z vysílání. 

5 minutové protažení pro svižný den
Start úspěšného

Najít si i 5 minut na ranní protažení může být fuška, a proto je se v této krátké sestavě využijete na maximum. Užijete si pak úplně jiný den. Je to návykové. :)

10 minutová jóga pro zářivý den
Jóga pro hvězdy

Staňte se hvězdou svého života. Jestli myslíte, že musíte dřít, abyste vypadali dobře, tak na to zapomeňte. Tahle sestavička vás o tom rozhodně přesvědčí.

15 minutovka pro nabitý den
Energizující rychlovka

Rozproudit energii ve svém těle zvládnete docela snadno, stačí si osvojit tuhle povzbuzující sestavu. Během 15 minut osvěžíte své tělo a vyprázdníte mysl. 

20 minutovka jemného protažení
Úleva unaveným

Jsem tak unavený, chci si jen lehnout a nic nedělat. Jógou se můžete protáhnout i v leže a rozpustit u toho únavu. Zvláště vhodná před spaním.

30 minutová královská sestava
Protažení vítězů

Tahle sestava vás bude bavit jednou za čas nebo každý den. Komplexní práce s vaším tělem se už brzy projeví a vy se budete cítit jako vítěz svého života. 

Meditace osvobozující nevědomé nastavení mysli
Osvobození vnitřního sabotéra

Možná, že ten kdo vám brání v trvalé změně, po které toužíte, bydlí přímo ve vaší hlavě. Dovolte si ho osvobodit, půjde pak po vašem boku a podpoří vás.

Meditace propojení s tělem
Přijímám své tělo

Vaše tělo je chrám pro vaši duši, i když ho tak třeba nevnímáte. Naopak to jak ho vnímáte, se na něm projevuje a vidí to i všichni ostatní. Přijměte své tělo.

Meditace vytvářející bezpečné místo pro nové věci
Změny mi slouží

Jak by se vám líbilo snadno ukotvit nové prospěšnější návyky? Proměňte obrazy své mysli s touto meditací, nechte změny, ať vám slouží a zázraky se budou dít.  

Meditace mistrovství nového života
Můj spokojený životní styl

Začátek vašeho spokojeného životního stylu si usnadníte, když dlouhodobě udržíte pozornost na tom, co opravdu chcete. Staňte se mistrem svého života.

Důležitým krokem k trvalým změnám je:
Rituál obnovení zdraví a vitality

Ať jste ve svém životě na tom jak jste, vždycky můžete začít jinak a lépe. Jednoduchý rituál vyjádří úctu a poděkuje "starému" a vytvoří prostor pro nové. 

A k tomu všemu navíc ZDARMA

Rozhovor s PharmDr. Alenou Petříkovou, Ph.D.

U Nepráškující farmaceutky, jak si také Ája říká, se inspirujete jejími zkušenostmi s očistami těla přirozenou cestou na zelenině a ovoci. Mimo jiné, jak si poradila, když zjistila, jak moc si za běžného provozu mámy na 200% pomáhala kávou, čaji a sladkým k energii.  

2. bonus: Rozhovor s MUDr. Jiřím Váchou

V povídání s mým mužem, praktickým lékařem, který se ve své obvodní praxi věnuje více než 30 let lidem, kteří oceňují jeho celostní přístup ke zdraví (včetně veganů, vegetariánů, vitariánů a makrobiotiků) se dozvíte, jak klasická medicína nahlíží na půst a jak se zachovat, chcete-li ho využít pro svou očistu.  

3. bonus: Rozhovor s Ing. Jitkou Janešovou

Jitka vám prozradí, jak si vytvořila svůj jedinečný životní styl, díky kterému se cítí tak vitálně, sebejistě a žensky ve svém těle a žije kvalitnější život. Je to lektorka Hormonální jógové terapie a obličejové jógy a  téměř 10 let pracuje se ženami jako průvodkyně k ženskému zdraví a kráse přirozenou cestou.

4. bonus: Rozhovor s Mgr. Kamilou Ulčovou

V tomto super rozhovoru se inspirujete, jak zapojit koučink do svého života. Kamila ve své bohaté práci unikátně propojuje mezilidskou komunikaci s profesionálním koučinkem. Je totiž neurokoučka, lektorka kognitivně behaviorálních studií a managemantu, expertka komunikace, moderátorka (např. Český rozhlas, Česká televize, TV Nova, iPrima) a autorka knih.

5. bonus: Rozhovor s Lucií Habadovou

Pracujete na směny nebo máte nepravidelný denní režim? Lucka pracuje jako zdravotní sestra a tak na směny pracuje. V tomto rozhovoru vám odhalí, jak si poskládala své stavování tak, že si udržuje stálou váhu i energii. Rozhovor jsme natočily 3 roky po Lucky 21 denním půstu, při kterém si vyléčila štítnou žlázu.

6. bonus: Rozhovor s Mgr. Pavlem Nováčkem

S pohybovým specialistou, pedagogem a průvodcem životním stylem ve zdraví a spokojenosti pochopíte souvislosti pohybu a vašeho zdraví. Jako osobní a kondiční trenér v oblasti zdravotního cvičení a celostního přístupu ke zdraví vám Pavel předá konkrétní tipy, jak pohybem podpoříte svou vitalitu.

7. bonus ZDARMA - záznam workshopu

S ajurvédským lékařem při jedné z návštěv jeho ordinace na jinu Indie v Tiruvannamalai. Nechala jsem se léčit a užívala jsem ajurvédskou medicínu půl roku. V Indii jsem strávila první 3 měsíce roku 2015.

V dubnu 2016 jsem 14 dní studovala Ajurvédu na pobytu v Krkonoších. Masírovala jsem a prováděla ajurvédské procedury. Naslouchala přednáškám o Ajurvédě.

Co shlédnutím záznamu workshopu získáte?

Jednoduše aplikovatelné základy z Ajurvédy pro harmoničtější život západního člověka. Ajurvéda je systém tisíce let prověřený životem: patří sem jídlo, pohyb, odpočinek, spánek, detoxikace i vztahy. To vše uspořádává  do harmonie s konstitucí jednotlivce a klimatickými podmínkami.

k bonusům dále ZDARMA dostáváte:

PRACOVNÍ LISTY

Praktické pracovní listy, kde si přehledně uspořádáte/ zvědomíte svou cestu programem. Tento Vydařený zápisník vám pomůže vytřídit přežité myšlenky a uspořádat nové návyky. Ušetříte tím čas a nervy.

elektronickou KUCHAŘKU

Najdete v ní ochutnávku mých oblíbených jídel, které vám ukážou nové kombinace, ingredience i chutě. Jsou to mé nejlepší recepty, ochutnáte z nich polévky, saláty, hlavní jídla, dezerty i slavnostní nabídku. Je v ní 30 receptů se zajímavostmi o ingrediencích.

A to pořád ještě není vše

Kromě 28 kapitol kurzu, 3x živého vysílání, 5 videí jógy, 4 meditací, 1 rituálu, 6 bonusových rozhovorů, Ajurvédského workshopu, Vydařeného zápisníku a Neobyčejné kuchařky ZDARMA získáváte ještě: 

+ podporující facebookovou skupinu stejně naladěných lidí

+ moje osobní provázení po dobu 28 dní online programu

+
SOUTĚŽ O DÁRKY v celkové hodnotě 10.100,- Kč

Z účastníků, kteří dokončí online kurz a budou sdílet své zážitky a výsledky v naší podpůrné FB skupině nebo mi je soukromě napíší do emailu, na konci kurzu v živém vysílání vylosuji 12 výherců o následující ceny:

 

♥  5 x 1l skleněná ručně malovaná lahev pravého domácího Jablečného octu, domácí samovýroba ze strouhaných jablek, nepasterovaný a nefiltrovaný (takový nekoupíte ani ve zdravé výživě)

celková hodnota 1400 Kč

4 x 1,5l PET lahev pravého domácího Jablečného octu, domácí samovýroba ze strouhaných jablek, nepasterovaný a nefiltrovaný (takový nekoupíte ani ve zdravé výživě)

celková hodnota 1200 Kč 

♥  2 x chlorella + ječmen Green Ways, zelené potraviny pro váš zásaditý a vitamíny a minerály vyvážený život s pečujícím servisem ode mě po dobu jejich užívání

celková hodnota 4800 Kč

  1 x 90 min + 40 min mé osobní konzultace, které můžete použít na koučování životního stylu, terapii osobního problému, soukromé lekce jógy vám na míru nebo individuální konstelace

celková hodnota 2700 Kč

 

Při vstupu do 20. 2. získáváte SNÍŽENOU cenu o TÉMĚR 50%.

Jaká je cena programu?

To co se v kurzu naučíte, má daleko větší hodnotu než je samotná cena programu.

Tento online program má obrovský potenciál změnit váš život k lepšímu. Dlouhodobě ušetříte peníze, získáte energii a kvalitní čas svého života. Zvýší vám sebevědomí a upevní zdraví.

Pro mě to jsou skvosty, které nelze ocenit penězi. Nepočítám v tom ani ušetřený čas a peníze za všemožné diety nebo nevhodné doplňky stravy.

V takto unikátně poskládaném programu vidím hodnotu, kterou bych ocenila na desetitisíce. Nicméně, přeji si, aby tento kurz přinesl užitek a změny do života co nejvíce lidem. Aby byli radostní, spokojení, vitální a zdraví.

Protože jasná pravidla a souvislosti v péči o naše zdraví, jídelníček a celkovou vitalitu, nás ve škole neučili ... Je na čase to změnit.

Cenu jsem nastavila tak, aby vás skutečně motivovala ke změnám, ale zároveň byla dostupná pro velkou část lidí. Protože to, co získáte uvnitř, změní vaši každodenní energii i sebevědomí. A to si zaslouží každý člověk.

JAKOU HODNOTU CELKOVĚ ZÍSKÁVÁTE:

28 kapitol kurzu, 3x živé vysílání, 5 videí jógy, 4 meditace a 1 rituál 

5600 Kč + 600 Kč + 750 Kč + 1000 Kč + 1200 Kč, celková hodnota 9 150 Kč

6 bonusových inspirativních rozhovorů, celková hodnota 1 500 Kč 

záznam Ajurvédského workshopu, celková hodnota 650 Kč

Vydařený zápisník PDF, celková hodnota 350 Kč

Neobyčejná kuchařka PDF, celková hodnota 650 Kč

 Soutěž o dárky, celková hodnota 10 100 Kč

FB podporující komunita, celková hodnota nevyčíslitelná

moje osobní 28 denní provázení, celková hodnota nevyčíslitelná

Hodnota jednotlivých položek programu = 12 300 Kč

JAKOU CENU ZAPLATÍTE ZA TOTO KOMPLEXNÍ KNOW-HOW?

12 300 Kč

Vy máte nyní možnost získat ho do 20. 2. 2024 s téměř 50% slevou jen za

6 190 Kč 

což je 221 Kč za jednotlivý den kurzu a uhradit ve 2 splátkách.

Přístup ke kurzu a celému jeho obsahu vám zůstane na pořád. Můžete se k němu kdykoli vracet, zacvičit si jógu, poslechnout meditace, prodýchat se, projít očistou těla/ půstem třeba každý rok. Už v průběhu kurzu si můžete zvolit své vlastní tempo a dokončit ho později.

 

Navíc stále rozšiřuji své vědomosti, tak je velmi pravděpodobné, že časem zjistím, že některé téma je potřeba vylepšit. Pokud se tak stane, doplním nový obsah do kurzu dodatečně a dám vám to vědět.

Chcete si program JEŠTĚ vylepšit?

Říkala jsem si, že by se vám mohlo hodit, dát si se mnou v rámci kurzu 3x půlhodinový online hovor. Třeba chcete dosáhnout konkrétního cíle a pomohlo by vám si promluvit.

Co vám osobní konzultace přinesou navíc?

 • rozhovor o vašem individuálním tématu
 • možnost zeptat se na cokoli v důvěrném prostředí
 • 3x 30 min online za zvýhodněnou cenu 1200 Kč

Jak přidat konzultace do objednávky?

↓ Zaškrtnete jejich políčko v objednávkovém formuláři ↓

Zbývá 0 volných míst.

Tohle za to stojí, co myslíte? Na změnu není nikdy pozdě.

Dosáhnout stabilní váhy i energie, mít své chutě pod kontrolou a posílit imunitu můžete v každém věku. Kdykoli se můžete rozhodnout dělat věci ve svém životě jinak. V péči o vaše zdraví i v přístupu sami k sobě .

A cítit se u toho skvěle a spokojeně!

Pro koho je online program určený

Je pro vás, pokud:

 • Cítíte, že si konečně zasloužíte prospěšnou změnu a na to prožít rok 2024 s novou energií.
 • Oceníte komplexní systém a všechny informace pohodlně na jednom místě, protože šetříte svůj čas.
 • Chcete vidět výsledky v zrcadle i na váze a ukotvit nové návyky v péči o své zdraví, jídelníček i celkovou vitalitu.
 • Jste ochotní investovat čas, energii i peníze do své sebejistoty, zvýšení energie a objevů nových potravin.

Není pro vás, pokud:

 • Nechcete objevovat nové ingredience, postupy a funkčnost ve svém jídelníčku ani ve svém životě.
 • Očekáváte, že stačí programem projít, ale nechcete postupy do svého života zavést a dělat.
 • Nejste ochotní se učit nové věci a přemýšlet nad souvislostmi, i když je dostanete jako na dlani.
 • Dlouhodobě se léčíte s psychickou labilitou, trpíte poruchou příjmu potravy nebo užíváte psychofarmaka.

Nejsem lékař a kurz Zpátky k sobě nenahrazuje lékařskou péči.

Cítíte, že je ten správný čas na trvalou změnu?
Pak tudy prosím. Těším se na vás uvnitř programu.

Klikněte na tlačítko, vyplňte objednávkový formulář a odešlete objednávku.

Na shledanou uvnitř kurzu!

Máte otázku? Je něco nejasné?

Napište mi, jsem tu pro vás. Ráda vám pomohu. vera@verastadnikova.cz