ZÁZNAM webináře zdarma

3 kroky ke zdraví a hosté

Spolu s pozvanými hosty jsem představila 3 efektivní kroky, díky kterým dosáhnete změny životního stylu, která vám přinese radost a vitalitu. Načerpejte pořádnou nálož inspirace. 

Záznam webináře bude k dispozici do úterý 20. února 2024.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Inspirativními hosty na webináři byli:

Marie Candrová

Do světa zdravého životního stylu jsem vstoupila v roce 2021 s nadšením a otevřeným srdcem. Tehdy jsem poprvé vyzkoušela 3 denní půst na vodě. Díky tomu jsem získala nejen fyzické benefity, ale také klid a vyváženost. 

Cítím, že mám více energie a radosti ze života. S půsty jsem začala objevovat sílu vlastní vůle a hlubší spojení s tělem. Staly se pro mě cestou ke zlepšení fyzického a duševního zdraví.

Pracuji na manažerské pozici a zdravým životním stylem vyvažuju náročnost mých pracovních dní. Je to pro mě radost i nutnost. :) Volný čas trávím s rodinou a sportem. Jsem také fitness trenérkou.

Vít Černohouz

O zdravý životní styl jsem se začal zajímat během studií. Kromě studia informatiky jsem četl o východní filozofii, začal se učit německy a francouzsky, hrát na klavír, meditovat, učil se pořádně plavat, hrát badminton a měl první hodiny jógy. 

V knihovně mi v té době padla do oka kniha Vilmy Partykové Hladověním ke zdraví. Působila na mě revolučně a můj první půst 32 hodin o vodě byl příjemná euforie.

K půstům se od tehdy vracím zpravidla v zimě a na jaře s Věrkou. Díky ní jsem přestal mít z půstu strach a objevil jsem i jeho další přínosy. Celkově rád zkoumám metody jak si zlepšit kvalitu života. 

Anna Alexandra Galdová

Jako žena ve vysokém pracovním nasazení jsem se začala zajímat o zdravý životní styl, abych se udržela v dobré kondici i po šedesátce. Chci žít kvalitní život ve zdraví, mentální svěžesti a prohlubovat při tom svou spirituální cestu do vysokého věku.

To mě přivedlo k půstu na vodě, očišťování těla stravou, změně životního stylu a plánu života do 180 let. :)

Anička je žena, které je 60+, vypadá mladistvě, má svěží nápady, přístup k životu a také o hodně mladšího partnera. Díky postupné změně stravy, kterou nastartoval půst zhubla přes 20 kg a otevřela bránu k duchovnu.

Jan Kodad

Všeobecně se zajímám o většinu toho, co bývá souhrnně nazýváno jako alternativní. Když jsem se dostal k celostnímu lékaři se svými dlouhodobými zdravotními problémy, byl mi doporučen půst.

V lednu 2024 jsem absolvoval skutečně 10 dní půstu na vodě pod skvělým vedením paní Věry Váchové. Původně jsem plánoval 7 dní, ale průběh byl díky přípravě a vedení tak hladký, že jsem pokračoval a zdárně dokončil 10 dní. 

Nyní se ukazuje, že léčba půstem byla úspěšná. Kromě tělesné očisty pro mě byl půst zároveň intenzivní duchovní transformací.

V závěru webináře jsem mluvila o uceleném know-how a nabídla vám své provázení na vaší cestě za trvalým vitálním životním stylem v online programu Zpátky k sobě.💖

Chcete se cítit skvěle, ovládat své chutě, udržovat si váhu a být vitální každý den? 

Ukážu vám zákonitosti a naučím jasná pravidlasouvislosti v péči o vaše zdraví,

jídelníček a celkovou vitalitu, kterými vytvoříte trvalou změnu, ušetříte čas, peníze i vaši energii.

Mám pro vás řešení na celý život

Péče o vaše zdraví, jídelníček a celkovou vitalitu každým dnem

Přihlaste se do 28 denního online programu, kde vás naučím ucelené know-how pro trvalou změnu vašeho životního stylu, která vám přinese do života více energie a spokojenosti.

Navraťte se Zpátky k sobě a výsledky ucítíte na vlastní kůži. Okolí změny nepřehlédne, protože se zvýší vaše vitalita, nejspíše shodíte pár kilo a váš životní styl bude inspirativní. Spokojenost z vás bude zářit a to vše podtrhnete větší odolností vůči nemocem.
Budete mít své chutě, energii a váhu pod kontrolou!

Přihlášky do ZPÁTKY K SOBĚ jsou OTEVŘENY. 
Při vstupu do 20. 2. online program získáváte za SNÍŽENOU cenu téměř o 50%.