Zvu vás na webinář ZDARMA ve čtvrtek 15. 2. 2024 od 19h:

3 kroky ke zdraví a hosté

Jak dosáhnout změny životního stylu, která vám přinese radost a vitalitu?

Na webináři vám představím 3 efektivní kroky jak toho dosáhnout.

Inspiraci načerpáte také od mých hostů, kteří 3 funkční kroky ke zdraví používají.

Co můžete od webináře čekat?

  • Představím vám 3 efektivní kroky k tomu, jak ukotvit nové návyky ve vašem životě, přestože jste se zdravým životním stylem už několikrát začínali, ale nevydrželi jste déle než pár dnů či týdnů.
  • Budete se umět vyznat v informacích, které se na vás valí ze všech stran a budete dělat jen to, co je pro vás přínosné. Nahlédnete, jak funguje vaše tělo a psychika, když chcete udělat změnu.
  • Objevíte, jak aktivovat přirozené schopnosti vašeho těla, díky kterým klesne vaše únava a zvýší se celková spokojenost, aby to zas bylo, to co bývalo. :)
  • Předám vám návod 3 krokové cesty k vašemu vysněnému životního stylu, aby vaše vitalita byla trvalá a radostná, pokud se vám nelíbí to, co žijete teď.

Příběhy inspirují a příklady táhnou, proto jsem pro vás připravila pořádnou nálož inspirace a povzbuzení.

Na webináři tentokrát nebudu jen já, ale pozvala jsem 4 milé hosty, které jsem požádala, aby s vámi sdíleli své zkušenosti na cestě za životem ve zdraví, vitalitě a radosti

Vyhlašuji SOUTĚŽ v průběhu webináře! Na konci vylosuji 3 výherce z živého vysílání, kteří ode mě získají moji novinku. Hodí se každému, kdo chce mít pružné tělo. :)

Mými milými hosty na webináři budou:

Marie Candrová

Do světa zdravého životního stylu jsem vstoupila v roce 2021 s nadšením a otevřeným srdcem. Tehdy jsem poprvé vyzkoušela 3 denní půst na vodě. Díky tomu jsem získala nejen fyzické benefity, ale také klid a vyváženost. 

Cítím, že mám více energie a radosti ze života. S půsty jsem začala objevovat sílu vlastní vůle a hlubší spojení s tělem. Staly se pro mě cestou ke zlepšení fyzického a duševního zdraví.

Pracuji na manažerské pozici a zdravým životním stylem vyvažuju náročnost mých pracovních dní. Je to pro mě radost i nutnost. :) Volný čas trávím s rodinou a sportem. Jsem také fitness trenérkou.

Vít Černohouz

O zdravý životní styl jsem se začal zajímat během studií. Kromě studia informatiky jsem četl o východní filozofii, začal se učit německy a francouzsky, hrát na klavír, meditovat, učil se pořádně plavat, hrát badminton a měl první hodiny jógy. 

V knihovně mi v té době padla do oka kniha Vilmy Partykové Hladověním ke zdraví. Působila na mě revolučně a můj první půst 32 hodin o vodě byl příjemná euforie.

K půstům se od tehdy vracím zpravidla v zimě a na jaře s Věrkou. Díky ní jsem přestal mít z půstu strach a objevil jsem i jeho další přínosy. Celkově rád zkoumám metody jak si zlepšit kvalitu života. 

Anna Alexandra Galdová

Jako žena ve vysokém pracovním nasazení jsem se začala zajímat o zdravý životní styl, abych se udržela v dobré kondici i po šedesátce. Chci žít kvalitní život ve zdraví, mentální svěžesti a prohlubovat při tom svou spirituální cestu do vysokého věku.

To mě přivedlo k půstu na vodě, očišťování těla stravou, změně životního stylu a plánu života do 180 let. :)

Anička je žena, které je 60+, vypadá mladistvě, má svěží nápady, přístup k životu a také o hodně mladšího partnera. Díky postupné změně stravy, kterou nastartoval půst zhubla přes 20 kg a otevřela bránu k duchovnu.

Jan Kodad

Všeobecně se zajímám o většinu toho, co bývá souhrnně nazýváno jako alternativní. Když jsem se dostal k celostnímu lékaři se svými dlouhodobými zdravotními problémy, byl mi doporučen půst.

V lednu 2024 jsem absolvoval skutečně 10 dní půstu na vodě pod skvělým vedením paní Věry Váchové. Původně jsem plánoval 7 dní, ale průběh byl díky přípravě a vedení tak hladký, že jsem pokračoval a zdárně dokončil 10 dní. 

Nyní se ukazuje, že léčba půstem byla úspěšná. Kromě tělesné očisty pro mě byl půst zároveň intenzivní duchovní transformací.

Vaše tělo disponuje funkcemi omlazení, ozdravení a regenerace. Ukážu vám jak tyto schopnosti přirozeně aktivovat. Naučíte se je využívat pro svou fyzickou a psychickou vitalitu, chcete-li žít kvalitní život i ve vyšším věku.

Mějte své chutě, energii a váhu pod kontrolou. 

Snáze ovládejte myšlenky a náladu.

Na webináři vám představím 3 funkční kroky, díky kterým toho dosáhnete.

Webinář bude trvat cca 75 minut a jeho záznam bude k dispozici pro přihlášené do úterý 20. února 2024

Jsem Věra Váchová (dříve Stádníková), Koučka kvality zdraví

  • Jsem vystudovaná právnička a posledních 7 let v zaměstnání jsem pracovala jako obchodní manažerka při správě obchodních center. Viděla jsem, jak rychlý životní styl podkopává zdraví lidí i jejich osobní spokojenost. Sama jsem zažila, co je to tlačit na výkon, zapomínat na sebe a ztratit spojení se svým vnitřním hlasem.
  • Od té doby jsem prošla velkými změnami v tom, jak přistupuji ke svému celostnímu zdraví a především jak vytvářím svůj vlastní harmonický životní styl, ve kterém se cítím dobře.
  • Dnes se umím postarat o své fyzické zdraví i psychickou úlevu. V 46 letech mám postavu jako na střední škole. 15 let jsem neužila chemické léky. Přes 16 let se věnuji tématu vytváření zdraví a 20 let osobnímu rozvoji. Mimo jiné jsem vystudovala lektorský kurz jógy, výživové poradenství, Health Coaching (Koučink zdraví) a udělala výcvik v Systemických konstelacích. Svým stylem života inspiruji tisíce lidí články na blogu, videi na YouTube Tvoříme zdraví a osobních akcích.

Čtvrtek 15. 2. 2024

od 19:00
(cca 75 minut)

Webinář bude trvat cca 75 minut a jeho záznam bude k dispozici pro přihlášené do úterý 20. února 2024

V závěru webináře vám nabídnu ucelené know-how a také své provázení na vaší cestě za trvalým vitálním životním stylem v online programu Zpátky k sobě.💖

Chcete se cítit skvěle, ovládat své chutě, udržovat si váhu a být vitální každý den? 

Ukážu vám zákonitosti a naučím jasná pravidlasouvislosti v péči o vaše zdraví,

jídelníček a celkovou vitalitu, kterými vytvoříte trvalou změnu, ušetříte čas, peníze i vaši energii.

Mám pro vás řešení na celý život

Péče o vaše zdraví, jídelníček a celkovou vitalitu každým dnem

Přihlaste se do 28 denního online programu, kde vás naučím ucelené know-how pro trvalou změnu vašeho životního stylu, která vám přinese do života více energie a spokojenosti.

Navraťte se Zpátky k sobě a výsledky ucítíte na vlastní kůži. Okolí změny nepřehlédne, protože se zvýší vaše vitalita, nejspíše shodíte pár kilo a váš životní styl bude inspirativní. Spokojenost z vás bude zářit a to vše podtrhnete větší odolností vůči nemocem.
Budete mít své chutě, energii a váhu pod kontrolou!

Přihlášky do ZPÁTKY K SOBĚ jsou OTEVŘENY. 
Při vstupu do 20. 2. online program získáváte za SNÍŽENOU cenu téměř o 50%.