Věra Váchová (dříve Stádníková)

TVOŘÍME ZDRAVÍ


Vytvarujete si postavu půstem? Spiritualita půstu, video

Představuji vám půst jako nejlevnější prostředek jak si zlepšit zdraví a dostat se do svého středu. Ve videu si poslechnete vhledy z 20. dnu návratovky po 25. denním půstu na vodě a urině.

Toto je 4. video ze série 5 videí, kterými jsem doprovázela svůj 25 denní půst na vodě a urině na přelomu září a října 2020. Další videa z této série shlédnete na těchto webových stránkách nebo přímo na mém Youtube kanálu: Vera Stadnikova, Joginka a Pruvodkyne pustem

Od 15. dne návratové doby opět každý den ráno cvičím jógu a sprchuju se studenou vodou. Dostávám se pomalu zpět do kondice fyzickou prací na zahradě každý den asi tak 2 – 3 hodiny a bolí mě svaly jako po namáhavém cvičení. :) Za „normální“ situace by mě při takovém „výkonu“ samozřejmě svaly nebolely. Ale s tím se počítá.

Přejete si, aby vaše tělo vypadalo určitým způsobem?

Půst má jeden skvělý BONUS. Po delším půstu, kdy nám zmizí nejen tuk, ale i nějaké svaly, si můžeme přeprogramovat tělo podle svých preferencí. Respektive tvarovat ho podle svého přání, když znovu nabíráme svalovou hmotu zpět.

Tělo má buněčnou paměť, svaly se vrátí zpět a my budeme vypadat, jak si přejeme.

Když spojíme pomalé nabírání pomocí lehkého jídla, cvičení a vizualizace, vykouzlíme změnu jídelníčku a to nám dopomůže k postavě, kterou si přejeme.

Řekli byste, že je mi na této fotce 42 let?

Proč jím jen 1 a někdy 2 jídla denně a udržuju si stálou váhu?

Půsty se zabývám přes 10 let a postupem času se moje tělo adaptovalo. Dokáže využít více energie z méně potravy. Stávám se více pránickou a méně materiální. Více čerpám energii přímo póry své kůže, přes zorničky svých očí a také dechem ze Slunce, ze Země, ze Vzduchu, z Prostoru a méně z materie = prostřednictvím snědeného jídla.

Proto nepotřebuju jíst 3x denně a vlastně můj běžný stravovací režim je přerušovaný půst. Někdy 16/8 a spíše 20/4 při asi tak 700 – 800 kaloriích denně.

Dá se půstem předejít nehodě, nemoci nebo dokonce krizi?

Jak vlastně dojde k tomu, že se nám něco stane? Myslím, že odpověď na tuto otázku znáte.

Kdo není spojený sám se sebou, nezná sám sebe, řídí se rozumem a nikdy srdcem, nenaslouchá své intuici, často přehlédne, že ve svém životě vytváří vztahy, práci, své tělo a další formy svého projevu, které mu neslouží a ukazují na to, že je v nesouladu se svým bytím. 

Asi do nějaké míry jsme každý do určité míry v jakémsi nesouladu, ale otázka je kterým směrem jdeme dál. Je to směr do harmonie sama se sebou nebo směr opačný?

Ve videu mluvím i o tom, proč půstem dokážeme předcházet krizi, zdravotním problémům, problémům ve vztazích s ostatními i sami se sebou.

Spiritualita půstu nás vede do vlastního středu.

Inspirujte se mým osobním příběhem, který vyprávím asi tak posledních 10 minut videa. :)

Účinky půstu detailně popisuji v mém e-booku, který si stáhnete na následujícím odkazu.

Věra Váchová Stádníková
Jsem průvodkyně k radosti duše a zdraví těla. Miluju jógu, zdravě chutné jídlo, meditaci a půst. Učím lidi, jak skrze tyto věci jít k sebepoznání, vytvářet harmonii a žít šťastnější život. Více o mně si přečtěte zde >> Jsem autorkou e-booku Blahodárný půst a jeho 9 zázračných účinků, který si můžete stáhnout tady >>
Komentáře