Právě jsem na dovolené. Odpočívám a čerpám nové síly na další dobrodružné cesty za zdravím, pohodou a radostí pro sebe i pro vás. Vašim dotazům a žádostem se budu věnovat po svém návratu od 11. 6. 2024

Děkuji, Věrka

23. 5. - 10. 6. 2024 mám dovolenou

Věra Váchová (dříve Stádníková)

TVOŘÍME ZDRAVÍ


Přejete si zrelaxovat na těle i na duši?

Dopřejte si péči jógou. 

Potěšíte tělo. Zvednete si náladu. :)

 

Mé lekce jógy jsou vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé. 

Pravidelně si se mnou můžete zacvičit každé pondělí jógu online a osobně na jógových workshopech nebo jógových víkendech, které občasně pořádám hlavně v létě. 

Klikněte na obrázek vpravo a dozvíte se více o józe online nebo se rovnou přihlaste. :)

Video zdarma

S LÍLOU V POSTELI

Máte chuť být plní svěžesti hned po ránu?  Zacvičte si příjemně línou jógu, kterou zvládnete ještě v polospánku.

To vaše tělo probudí! 

Klikněte na tlačítko  a dejte si 8 minut jemné ranní jógy přímo v posteli. :) 

DALŠÍ VIDEA PRO VÁS

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dvě jógová videa výše jsem natočila na jaře 2016, kdy jsem plánovala spuštění webu lilajoga.cz. Proto v intru na začátku a konci videí uvidíte logo Líla jóga. Časem jsem od samostatného webu na jógu upustila.

Jógu jsem vždy toužila cvičit, ale podařilo se mi začít až s Vámi. Když jsem teprve před měsícem odstavila našeho třetího nejmladšího syna, cítila jsem trochu smutek, ale zároveň jsem zavnímala, že se mi tak uvolnily síly, čas a prostor jen pro mě... Moc se mi cvičení s Vámi líbí. Přináší mi radost a věřím, že se časem ukáže, že zlepší i moji dlouho zanedbávanou fyzickou kondici.   Děkuji Vám za Váš radostný, citlivý a zkušený odborný přístup a těším se na další chvíle ve Vaší bdělé přítomnosti. :)
Pavla FendrichováHlasová pedagožka a sbormistryně
Lekce jógy s Věrkou jsou pro mě chvílí, kdy se na hodinu a půl oprostím ode všech světských záležitostí tohoto současného hmotného (ne)moderního světa. Ponořím se naprosto do sebe, soustředím se na své tělo a duši a nic mi v ničem nepřekáží. Čas plyne jakoby ani nebyl. A když po závěrečné meditaci odjíždím domů, nespěchám, mám klidnou mysl, uvolněné tělo a spokojené usmívající se srdíčko. Proto se pro mě staly Věrčiny lekce jógy doslova srdeční záležitostí.
Lucie Marečková Módní stylistka, lucastyle@centrum.cz
Jógu praktikuji již několik let jako doplněk k jiným sportovním aktivitám. Lekce s Věrkou jsem začal navštěvovat před několika měsíci a znamenaly pro mě obrovskou změnu v mém postoji k józe. Věrka dokáže lekci přizpůsobit a rozvrhnout tak, aby spolu mohli cvičit jak začátečníci, tak mírně pokročilí jogíni. Jógu již nevnímám jen jako fyzické cvičení vedoucí k uvolnění těla po sportu nebo práci. Je především o práci s myšlenkami, energií a vnitřními prožitky. Obrovským přínosem je pro mě i postupné poodkrývání tohoto hlubšího smyslu jógy a vnímám ji nyní jako pravou cestou k duchovnímu poznání.
Martin KoštířStehelčeves