Věra Váchová (dříve Stádníková)

TVOŘÍME ZDRAVÍ


Ukončení půstu 25. den a návrat zpět na jídlo, video

Bylo mi dáno 25 dní očišťujícího a hluboce sebe poznávacího půstu,

který trval od 23.9. do 18.10.2020.

Přestože jsem si přála držet až 40 denní půst na vodě a urině, jsem vděčná a považuji za požehnání, že mi bylo dáno 25 dní.

Jak jsem říkala v předchozím videu z 15. dne půstu, měla jsem ambici držet až 40 denní půst. A zároveň vím, že to není v mých rukách.

Člověk se může snažit, udělat to nejlepší, ale to jestli něčeho skutečně dosáhne nebo ne, se děje Boží milostí.

Natočila jsem video z 5. dne „návratovky“, kde vyprávím o ukončení půstu a opětovném nastartování svého zažívání po půstu zpět na jídlo.

Toto je 2. video ze série 5 videí, kterými jsem doprovázela svůj 25 denní půst na vodě a urině na přelomu září a října 2020. Další videa z této série shlédnete na těchto webových stránkách nebo přímo na mém Youtube kanálu: Vera Stadnikova, Joginka a Pruvodkyne pustem

Chtěla bych tu sdílet i zvláště důležitou informaci pro současnou dobu: v půstu je člověk v podstatě nenakazitelný jakoukoli chorobou, protože jeho imunitní systém pracuje na maximum, nevpustí do sebe bakterie ani viry.

Tuto informaci mám nejen ze své osobní zkušenosti, ale také z knihy paní MUDr. Vilmy Partykové – Hladovění pro zdraví.

A pokud zrovna nedržíte půst a ani se na něj nechystáte, nevadí. I tak si můžete pročistit a vyživit tělo a ulevit své mysli zelenými potravinami Green Ways. Doporučuji je jako základ zdravého jídelníčku a také jako výbornou pročišťující kůru před půstem.

Z vlastní zkušenosti a zkušenosti desítek zákazníků, kteří si je ode mě kdy koupili, a kteří si jejich prostřednictvím pomohli k lepšímu zdraví, považuji chlorellu a ječmen Green Ways jednoduše za základní potravinu v jídelníčku moderního zdravého člověka. 

I díky tomu, že jsem chlorellu s ječmenem začala jíst už v únoru 2010 a jím a piju je stále, v podstatě každý den (kromě postních dní), neprožívám při půstu detoxikační příznaky.

Zvu vás ke shlédnutí videa, trvá 8 minut.

 

Věra Váchová Stádníková
Jsem průvodkyně k radosti duše a zdraví těla. Miluju jógu, zdravě chutné jídlo, meditaci a půst. Učím lidi, jak skrze tyto věci jít k sebepoznání, vytvářet harmonii a žít šťastnější život. Více o mně si přečtěte zde >> Jsem autorkou e-booku Blahodárný půst a jeho 9 zázračných účinků, který si můžete stáhnout tady >>
Komentáře