Věra Váchová (dříve Stádníková)

TVOŘÍME ZDRAVÍ


Rozhovor o půstu pro Příznaky transformace

Často poslouchám videa, která mě povznášejí, udržují pozitivní náladu, rozšiřují obzory a vzdělávají. Mými nejoblíbenějšími jsou vysílání a rozhovory na Příznacích transformace, Cestách sobě, Divadle Kampa – Duše K, Gosha TV, na Dvojce Českého rozhlasu a Show Jana Krause.

Od roku 2007 žiju bez televize a tak mám prostor skoro vždy, když vařím, peču, žehlím, chystám něco v domácnosti nebo někdy i cvičím, poslouchat audioknihy, rozhovory, videa nebo podcasty.

Využívám tak čas smysluplně a maximálně efektivně.

Mám radost a je mi velkou ctí, že jsem byla oslovena z Příznaků transformace a požádána o rozhovor o půstu, který byl premiérově odvysílán na mé narozeniny 12. 12. 2020.

Portál Příznaky transformace je jedním z nejnavštěvovanějších a také nejvlivnějších v České republice. Obdivuji se za jejich záslužnou práci nejen jim, ale i dalším portálům. Velmi za ni děkuji a také je i finančně podporuji. Vnímám jejich práci jako vyvážení masových médií, která pro mě příliš často směřují k negativním informacím.

Na co se v rozhovoru pro Příznaky transformace můžete těšit?

  • Jak, kdy a proč jsem s půsty začala.
  • Urinoterapie – něco fuj a nebo užitečná sebeléčba? Jemným způsobem popisuji, jak jsem se k ní dostala já a jakou úlevu mi její aplikování přineslo.
  • Jak správně půst ukončíte? Popisuji návratovku po dlouhém půstu – co, kdy a kolik jíst po půstu.
  • Proč je duchovní přesah půstu cestou do hloubi duše?
  • V roce 2019 jsem byla na přechodu na pránu a zůstala jsem na 1 jídle denně. Co pro mě jídlo představuje a proč jsem si ho ještě trochu nechala?

Své zkušenosti s půsty jsem popsala v e-booku, který si stáhnete na mých webových stránkách.

Věra Váchová Stádníková
Jsem průvodkyně k radosti duše a zdraví těla. Miluju jógu, zdravě chutné jídlo, meditaci a půst. Učím lidi, jak skrze tyto věci jít k sebepoznání, vytvářet harmonii a žít šťastnější život. Více o mně si přečtěte zde >> Jsem autorkou e-booku Blahodárný půst a jeho 9 zázračných účinků, který si můžete stáhnout tady >>
Komentáře