Věra Váchová (dříve Stádníková)

TVOŘÍME ZDRAVÍ


Radikální přijetí jako dar 25 denního půstu a 2 negativní věci půstu, video

Po tom, co viděla toto video, mi Eva, milá žena, kterou jsem provázela 12 denním půstem, napsala:

Před mnoha lety, jsem snila o tom, že budu žít v laskavé společnosti, protože kolem mě jsem to moc neviděla. Setkávala jsem se s tím, že lidé okolo mě mají různá traumata a škrábance na duši. Stydí se, potlačují, mají strach nebo pocit viny za něco, co udělali nebo neudělali a tak dál, a tak dál.

Vždy s údivem jsem pozorovala, jak se otevřel prostor a rozvinula důvěra, když jsem sama začala mluvit o tom, čím jsem prošla já, jak mě to zasáhlo, cítila jsem se beznadějně, zraněná, nepřijatá, osamělá a jak jsem si s tím postupem času poradila.

Lidé okolo mě se začali otevírat, přestávali se cítit odděleně.

Ono když si jeden myslí, že něco se stalo jen jemu a on je tak nemožný, že si s tím ještě neporadil, když všichni ostatní jsou šťastní a nemají žádné problémy, často to vede k tomu, že se snažíme ukazovat v lepším světle, než je skutečnost. Abychom také byli přece šťastní, když už jsme ti poslední, kdo ještě nejsou.

Stačí jen otevřít vlastní srdce, ukázat svou zranitelnost, citlivost a pravdivost a ten kdo k nám patří, udělá to samé.

Je to moje dlouholetá zkušenost. Myslím, že i proto mají lidé rádi moje lekce jógy a víkendové pobyty, protože se prostřednictvím pole, které vytvářím mou otevřeností, setkají sami se sebou.

Čas laskavé společnosti je tu, pokud si ji sami vytvoříme

Ve videu vám nabízím svůj úžasný a krásný vhled do přijetí situací, svého života a sebe sama, takových jací jsme. I když se mi děje něco, co nechci, přistupuji k tomu, jako bych se proto vědomě rozhodla.

Být šťastná ne tím, že dostávám to, co chci, ale tím, že chci to, co dostávám.

Zatím se to tedy spíš teprve učím. :) Dokonale to mění energii situace a uvolňuje napětí v těle.

Toto je 5. video ze série 5 videí, kterými jsem doprovázela svůj 25 denní půst na vodě a urině na přelomu září a října 2020. Další videa z této série shlédnete na těchto webových stránkách nebo přímo na mém Youtube kanálu: Vera Stadnikova, Joginka a Pruvodkyne pustem

Při každém půstu se v našem těle obnovuje zdraví a v mysli svoboda a nezávislost.

Po každém půstu si kousek tohoto zážitku uchováme do dalšího života. Schopnost tvořit své zdraví a svou vnitřní svobodu narůstá, společně s prožitkem dokonalého fungování těla a očišťování mysli.

2 „negativní“ věci, které se dějí při dlouhých půstech, o kterých se nikde nemluví.

Ve videu mluvím o 2 negativních věcech, se kterými jsem se alespoň já setkala až osobně při svém půstu. Nikde jsem se o nich nedočetla, nedozvěděla. Ne že by mě to od půstu odradilo, ale byla bych klidnější, když se to dělo a věděla bych, že se to zase spraví. 

Video si poslechnete tady >>>

Účinky půstu detailně popisuji v mém e-booku, který si stáhnete na následujícím odkazu.

Věra Váchová Stádníková
Jsem průvodkyně k radosti duše a zdraví těla. Miluju jógu, zdravě chutné jídlo, meditaci a půst. Učím lidi, jak skrze tyto věci jít k sebepoznání, vytvářet harmonii a žít šťastnější život. Více o mně si přečtěte zde >> Jsem autorkou e-booku Blahodárný půst a jeho 9 zázračných účinků, který si můžete stáhnout tady >>
Komentáře