Věra Váchová (dříve Stádníková)

TVOŘÍME ZDRAVÍ


Představuji vám e-book

PRŮVODCE MOUDRÉHO ASKETY

Návod na 1 - 7 denní bezpečný domácí půst na vodě

Zajímají vás přirozené metody, jak pečovat o své zdraví?

Představuji vám půst na vodě krok za krokem - metodu, která pomohla mnoha lidem.

Láká vás půst, ale myslíte, že to nezvládnete? Bude to poprvé?

Jako zkušená Průvodkyně půstem vám pomohu vyjasnit vaši motivaci a zkrotit strach.

Jak se zařídit, abyste na půst nečerpali dovolenou?

Ukážu vám, jak v tom chodit. Při svém prvním 8 denním a druhém 12 denním půstu jsem normálně pracovala. Byla jsem na manažerské pozici v mezinárodní firmě.

Jak během půstu fungovat s našimi blízkými, kteří se nepostí?  :-)

I na to vám ve svém e-booku odpovím. Umím při půstu i vařit.

Řešíte, co máte v půstu dělat, aby pro vás byl bezpečný? Kdy cvičit, odpočívat, meditovat? Jak provádět očistu těla?

Vyzvedněte si vyzkoušený návod, ať už začnete 1 dnem půstu nebo hned 7 dny na vodě.

Pak jste tu správně, čtěte dál

Jmenuji se Věra Stádníková a před 9 lety jsem se intuitivně začala zabývat půsty. Staly se pro mě BEZPEČNOU, JEDNODUCHOU A VŽDY DOSTUPNOU METODOU, jak pomoci svému zdraví.

Postupně jsem se celkově pročistila, vyléčila hypoglykémii i bolavé koleno. Jsem klidnější a šťastnější s tím, jak to v životě mám.

První půst na vodě jsem držela na jaře 2012 a to 8 dní. Poslední dlouhodobý půst na vodě v březnu 2018 a to 30 dní. Občasné jednodenní až třídenní půsty na vodě nepočítám. 

V průběhu času jsem se z právničky a obchodní manažerky stala Jogínkou a Průvodkyní půstem. DOTEĎ JSEM PROVEDLA PŮSTEM 52 LIDÍ.

Před tím než jsem držela první 8 denní půst na vodě, jsem neznala nikoho, kdo by delší půst zažil. Bojovala jsem se strachem a neměla oporu ve svém okolí. Za vynaložení úsilí jsem to překonala a zažila euforii, o které jsem četla v knihách. Zbystření smyslů a vlastní intuice. Velkolepé pocity a neuvěřitelné propojení sama se sebou. Hlubší ozdravění těla.

Rozhodla jsem se podělit s vámi o své zkušenosti s půstem na vodě, které vychází z mých 9 letých zkušeností a provázení půstem 52 klientů.

Průvodce moudrého askety vás kompletně povede půstem na vodě od 1 dne až po 7 dní. Sice je e-book \"jen\" na jeden/ první týden půstu, ale v podstatě je to dokonalý základ pro to, abyste zvládli jakkoli dlouhý půst na vodě, pokud se pro něj rozhodnete.

Vytvořila jsem e-book a vybavila ho 3 podpůrnými BONUSY

PRŮVODCE MOUDRÉHO ASKETY  

Návod na 1 - 7 denní bezpečný domácí půst na vodě

Jedná se o elektronickou knihu ve formátu PDF. Meditace ve formátu mp3 a videa postních lekcí jógy dostanete spolu se zakoupeným e-bookem také elektronicky.

V e-booku předkládám jednoduchý, vždy dostupný a levný postup, kterým podpoříte své celostní zdraví. Sestavila jsem ho přehledně a prakticky. Vše tu dostanete na jednom místě. 

Ukážu vám, jak se při půstu protáhnout. Pro zklidnění a uvolnění si poslechněte meditaci, kterou jsem přímo pro půst připravila. A v neposlední řadě, máte svého průvodce fyzicky! Zavolejte mi, krátkou konzultaci máte v ceně e-booku.

Sama jsem potřebovala odpovědi na pár otázek ohledně svého půstu. Jsem vděčná, že jsem je osobně dostala od MUDr. Vilmy Partykové, se kterou jsem se 2 x osobně setkala. Výživový specialista Martin Jelínek mě zásadně podpořil při mém 21 denním půstu. Byl na telefonu, to stačilo. 

Co v e-booku najdete?

Tento e-book vás jako moudrého asketu bezpečně provede přípravou, průběhem a návratovou dobou 1 - 7 denního půstu na vodě v domácích podmínkách.

 • 1. Budete si jistí v kramflecích svou motivací k půstu.
 • 2. Ujasníte si, kdy je právě pro vás nejlepší držet půst.
 • 3. Dokonale se na půst připravíte. Včetně detoxikace před začátkem.
 • 4. Zjistíte, jak si při půstu poradit první 1 až 3 dny, které jsou v půstu nejnáročnější.
 • 5. Budete vědět, co dělat, kdyby vám bylo špatně nebo jste měli krizi.
 • 6. Podrobně si popíšeme průběh 1 - 7 denního půstu na vodě.
 • 7. Bude vám jasné, kdy si při půstu dát nějakou aktivitu a kdy odpočinek.
 • 8. Podíváme se zblízka na péči o tělo, duši a čas pro sebe při půstu.
 • 9. Nevynecháme ani návratové období: Co, kolik a kdy začít jíst a pít po půstu?
 • 10. Porozumíte zdravotním benefitům půstu a jeho vlivu na psychiku.

Přála bych vám, abyste pomohli svému tělu a své duši, tak jak jsem to díky půstům zažila já.

Napsáním tohoto e-booku jsem našla řešení. Předám vám přehledný návod přípravy, průběhu a zakončení půstu na vodě v domácím prostředí, ať už chcete začít 1 dnem nebo hned 7 dny. Dostanete vše srozumitelně a podrobně, abyste se cítili bezpečně.


neodkládejte nový hluboký zážitek, který vás čeká. Už chtějte skutečné pročištění těla i duše. Může to být první den vašeho nového života.

K e-booku dostanete 3 bonusy navíc

 • 1
  Bonus 1
  Videa jógy 2 x 20 min

Videa samostatně nekoupíte, jsou součástí e-booku.

Bonus v hodnotě 390 Kč získáváte ZDARMA. 

Spojte se se svým tělem. Dostali jste dárek v podobě jemného protažení od zkušené jogínky. Videa můžete samozřejmě využít kdykoli, nejen při půstu.

 • 2
  Bonus 2
  Léčivá meditace

Meditaci je možné získat pouze s tímto e-bookem. 

Bonus v hodnotě 290 Kč získáváte ZDARMA. 

Poslech léčivé a očišťující meditace příjemně naladí a zklidní. Vím, jak je důležité zůstat propojeni se svým srdcem. Meditace pomůže ovládnout mysl.

 • 3
  Bonus 3
  Osobní konzultace

Budu vám k dispozici 15 minut po telefonu. 

Bonus v hodnotě 150 Kč získáváte ZDARMA. 

Díky půstu zažijte mnoho nového, co s vámi možná nebudou moci sdílet lidé ve vašem okolí.  Ráda vás vyslechnu a podpořím, jak nejlépe budu umět.

Cena e-booku včetně všech bonusů

Pokud si e-book koupíte, obdržíte ho i s bonusy 10. 4. 2019.

Za důvěru, kterou mi tím prokážete, vám poděkuji FIRST MINUTE cenou, která je nižší o 500 Kč oproti ceně, za kterou bude e-book od 10. 4. 2019. 

1290 Kč

490 Kč

Zvýhodněná FIRST MINUTE cena platí do 9. 4. 2019. 
PLNÁ CENA e-booku s bonusy od 10. 4. je 1290 Kč.

Za cenu e-booku si můžete koupit například jednu značkovou botu, jít na slavnostní večeři ve dvou nebo koupit měsíční permanentku do fitka.

Nebo můžete takové peníze ušetřit, když nenakoupíte jídlo na víkend a místo toho se budete postit :-)


Možná si říkáte, že podobné informace najdete i jinde a levněji.

Za e-bookem, který vám předkládám jsou desítky hodin času, mnoho energie i peněz. Roky se věnuji józe, půstům, zdravé stravě a meditaci. Dlouhodobě jsem se postila. Vše otestovala na sobě. Vycházím ze zkušeností provázení 52 lidí půstem. Přečetla jsem několikero knih o půstu, účastnila se seminářů.  

Vy jdete na jisto. Nemusíte riskovat, číst několikero knih a další hodiny studovat teorii.


K e-booku dostáváte 3 jinak nedostupné bonusy. Cena bonusů sama o sobě je 830Kč. Cvičení jógy a meditaci můžete samozřejmě využít kdykoli. A zavolat při půstu někomu, kdo vám rozumí, to je k nezaplacení. 

Kdybyste náhodou zjistili, že pro vás e-book není užitečný, nabízím GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Pokud mi do 14 dnů od zakoupení e-booku napíšete, bez dotazů vám vrátím peníze zpět.
Věra Stádníkováautorka e-booku

Objednávka