Věra Váchová (dříve Stádníková)

TVOŘÍME ZDRAVÍ


PŮST 21 dní na vodě. Rozhovor o vlivu půstu.

11. dubna 2019 jsem pozvala k rozhovoru Lucku Habadovou. Profesí zdravotní sestra, která se odklonila od léků a svou štítnou žlázu si vyléčila pomocí půstů během 2 měsíců. 2 roky už nebere žádné léky a jak říká má plnohodnotné zdraví. Je také maminkou dvou malých dětí, která je zároveň aktivní lezkyně po skalách i po stěnách.

Lucka půsty shodila 15 kg, které jí zůstaly po dětech.

Rozhovor se konal první den, kdy dokončila 21 denní půst na vodě a zahájila přechodové období zpět na jídlo.

Lucka začala s půsty před 2 lety a to nejprve jednodenními, pak si přidala 3 denní půsty. Cítila se velmi dobře a tak pokračovala 7 denním půstem na jaře 2017, 14 denním půstem na jaře 2018 a 21 denním půstem na vodě na jaře 2019.

Povídaly jsme si spolu o zážitcích při půstech.

O vlivu půstu na fyzické zdraví (Lucka onemocněla na štítnou žlázu a také trpěla záněty průdušek), na psychiku, o tom jak si srovnala půsty váhu po dětech.

K Lucky výpovědi přidávám své zážitky z půstů. Vysvětluji kdy je lepší se do půstu nepouštět a kdy poznáte, že ano. Jak jsem sama půsty „přibrala“.

Společně dokazujeme „dvěma kusy člověka“, že je bezpečné držet půst bez dohledu lékaře a není třeba se ničeho bát, pokud dodržíte určité podmínky, o kterých mluvíme ve videu.

Půst jako cesta k harmonii

Jak to, že se dějí tak úžasné věci s lidmi, když „jen“ přestanou jíst? Jak to, že si léčí své zdraví? A proč jsou pak vyrovnanější?

Půst je cestou do hloubi duše.

Nenechá vás na pochybách, co k vám patří a co ne. Tím, že se na chvíli odpojíte od jídla, zažijete neuvěřitelný nadhled sami nad sebou. Poskládáte si, kdo jste a kam jdete (minimálně na dobu půstu a nějakou dobu po půstu). Máte vnitřní sílu za sebou stát!

Použijte ho jako koncentrovanou dovolenou pro mysl. Jako předěl pro změnu stravování. Jako přípravu na důležité rozhodnutí. Jako lázně pro tělesné orgány.

Vyzkoušejte půst v bezpečném prostředí, v komorní skupince a pod vedením zkušené půstařky. Zvu vás na POSTNÍ VÍKEND.

Jak můžete ve videu vidět, Lucka vypadá dobře, je usměvavá, duchapřítomná, srší zdravím a vnitřním klidem.

Jestli jste ještě nečetli můj e-book ZDARMA Blahodárný půst a jeho 9 zázračných účinků, stáhnete si ho tady:

Věra Váchová Stádníková
Jsem průvodkyně k radosti duše a zdraví těla. Miluju jógu, zdravě chutné jídlo, meditaci a půst. Učím lidi, jak skrze tyto věci jít k sebepoznání, vytvářet harmonii a žít šťastnější život. Více o mně si přečtěte zde >> Jsem autorkou e-booku Blahodárný půst a jeho 9 zázračných účinků, který si můžete stáhnout tady >>
Komentáře