Věra Váchová (dříve Stádníková)

TVOŘÍME ZDRAVÍ


Přihlášky na Blahodárný postní víkend - Podzimní znovuzrození

JSOU UZAVŘENÉ

Ráda vás ale zvu na:  JARNÍ znovuzrození

"Věrko, honí mě mlsná a pořád něco ujídám. Nedaří se mi mít pravidelný režim. Po jídle jsem unavená, že si můžu jít lehnout."

 • odlehčit svému tělu a objevit nové možnosti regenerace?
 • zažívat fyzickou a emoční pohodu?
 • omládnout, detoxikovat se a zlepšit si zdraví?
 • najít rychlou a levnou cestu jak toho dosáhnout?

Chcete vědět o otevření přihlášek jako první?

Zapište se jako  NEZÁVAZNÝ ZÁJEMCE

a dostanete přednost přede všemi. ;-)

Jestli máte chuť

ZAŽÍVAT FYZICKOU A EMOČNÍ POHODU,

tak právě pro vás jsem Blahodárný postní víkend přichystala.

Co účastí na Blahodárném postním víkendu získáte?

 • Klid a čas pro sebe
  Získáte cestu, kterou RYCHLE a BEZPEČNĚ dojdete k hlubšímu SEBEPOZNÁNÍ. Nebudete řešit požadavky na jídlo ze strany rodiny a vašeho okolí.
 • Uvolníte se a pookřejete
  Protáhnete se jógou a pročistíte dechovými detoxikačními technikami. Zrelaxujete při meditacích a načerpáte palivo pro duši při výkladu.
 • Naučíte se nad sebou získat nadhled
  Posílíte intuici, vyčistíte tělo, srovnáte myšlenky, jak jste o tom četli v e-booku o půstu ZDARMA.

Co vám půst
pod vedením

přinese?

 

 • Získáte bezpečný prostor
  Budete mít prostor pro bezpečný a klidný půst. Takový byste doma neměli.
 • Nemusíte znát žádnou teorii
  Vše vám vysvětlím a zodpovím zvídavé otázky. S vedením zkušené půstařky a podporou podobně smýšlejících lidí se budete cítit líp, než kdybyste drželi půst sami.
 • Jednoduše se necháte vést
  Nemusíte vědět nic o józe, meditaci ani dechových technikách. Doposud jsem půstem provedla 157 lidí.

Chcete vědět o otevření přihlášek jako první?

Zapište se jako  NEZÁVAZNÝ ZÁJEMCE

a dostanete přednost přede všemi. ;-)

Věra Váchová Stádníková

VAŠE PRŮVODKYNĚ POSTNÍM VÍKENDEM

Často se usmívám a cítím dobře.
Pravidelně cvičím, medituji, jím střídmě. Důvěřuji své intuici. Naučila jsem se přijímat běh života, tak jak přichází a cítit v něm skrytou moudrost.

Před 12 lety jsem intuitivně začala držet půsty.
Překvapivě jednoduchá, rychlá a vždy dostupná metoda, jak si pomoci ke klidu duše a zdraví těla. To jsem zjistila časem. Postupně jsem se celkově pročistila a sama se sebou usmířila.  Jsem klidnější a šťastnější s tím, jak to v životě mám. Stávám se sebou.

Moje kvalifikace půstem

 • 7 týdenní půst na jaře 2011 půst na rýži, zelenině a ovoci
 • 5 týdenní půst na jaře 2012 na pohance a jáhlách vařených v nesolené vodě
 • 8 denní úplný půst (= nejedla jsem nic, pila jen vodu) v březnu 2012
 • 12 dní o vodě v březnu 2013
 • 16 denní půst o vodě v lednu 2014
 • 21 dní o vodě v září/ říjnu 2014
 • Od podzimu 2015 si dávám občasně jednodenní až třídenní postní dny
 • 30 denní půst na vodě v březnu 2018
 • 7 denní pobyt s pránou v září 2019 v rámci 3 měsíčního programu přechodu na pránu od července do září 2019, od té doby jím obvykle v režimu 20/4, v objemu obědu dospělého člověka
 • 10 dní o vodě v lednu 2020
 • 25 dní půst na vodě v září/ říjnu 2020
 • 7 dní o vodě, z toho na suchém půstu 1,5 dne v září 2021
 • Od ledna 2021 experimentuji se suchými půsty, tj. ani nejím, ani nepiju. Zatím nejdelší 3 dny.
 • 7 dní na vodě v listopadu 2022
Doposud jsem osobně provedla půstem 207 lidí.

Od té doby co pravidelně půstuju, ovládám svůj hlad, energii a váhu těla. Jsem v podstatě schopná kdykoli jíst nebo nejíst. Ale největší dar a proč v půstech pokračuju je, že snadněji ovládám myšlenky a náladu. 

Půsty jsem si vyléčila hypoglykémii (kolísavá hladina cukru), která mě trápila od dětství. Zmizely popraskané žilky na lýtkách. V neposlední řadě se mi po letech uzdravilo pravé koleno po úrazu na lyžích.

PROGRAM VÍKENDU

Co budeme dělat?

 

Bezpečný půst

Délku půstu si zvolte podle toho na co se cítíte. Následujte svůj vnitřní pocit, vše je správně. Budu vám při tom oporou.

Meditace a dechová cvičení

Provedu vás řízenými meditacemi. A ukážu dechové techniky, které využijete i po Postním víkendu.

Jóga

Každý den se protáhneme jógou. Lekce přizpůsobuji fyzickému stavu při půstu.

Odpovědi na otázky

Povykládám detailně o fyzické i psychické stránce půstu. Jak si ho nejlépe zpříjemníme. Zeptejte se mě na cokoli, jsem tu pro vás. :)
 • Poslední jídlo si dejte čtvrteční večeři nebo až páteční oběd. První jídlo po půstu nedělní večeři. Ale samozřejmě, jednejte podle toho, na co se cítíte.
 • Postíme se o vodě, vodě s jablečným octem, nápoji z mladého ječmene GW. K dispozici bude i med, občasně si dáme lžičku medu na energii.
 • Můžete být 3 dny o vodě, o vodě s jablečným octem a medem nebo na ječném nápoji. Případně kombinovat dle situace a pocitů. Klidně si s sebou vezměte malou jídelní záchranu, kdyby na ni mělo dojít.
 • Budete mít čas na odpočinek a podle počasí půjdeme i na procházku na čerstvý vzduch. V sobotu večer si pustíme film pro dobrou náladu, anebo si můžete zajít na místní wellnes nebo odpočívat. :-)
 • Pátek:
  17 - 21 h
 • Sobota:
  9 - 14 h + 17 - 19 h
 • Neděle:
  9 - 14 h

Chcete vědět o otevření přihlášek jako první?

Zapište se jako  NEZÁVAZNÝ ZÁJEMCE

a dostanete přednost přede všemi. ;-)

Postní víkend byla moje první zkušenost s půstem a překvapilo mě, jak příjemně to byl strávený čas. Cvičily jsme jógu, meditovaly a dozvěděly se mnoho zajímavých informací. Překonala jsem sama sebe, protože jsem pochybovala, že to vůbec dokážu.

Čekala jsem bolesti hlavy a kručení v břiše, ale nic takového se nekonalo. Pily jsme vodu s Věrčiným lahodným jablečným octem a nápoj z mladého ječmene, které nám příjemně ukonejšili žaludky. Cítím, že jsem touto zkušeností změnila něco sama v sobě. Pro ten vnitřní posun, bych Postní víkend doporučila i vám.
Mirka PecháčkováPozdeň
Již podruhé jsem se zúčastnila postního víkendu u Věrky a musím konstatovat, že opět byl pro mě velkým přínosem. Jakožto již jednou políbená “postnice” jsem věděla, do čeho jdu. V porovnání s mou první zkušeností jsem hlad nepociťovala téměř vůbec. Odříkání bylo snesitelnější, ani únava se nedostavila v takové míře, jako při mém prvním půstu.

Opět jsem se odlehčila, nejen tělesně, ale hlavně duševně a opět jsem došla k novým osobním poznáním. Už jen ta změna úhlu pohledu na sebe (protože přesně to se mi při půstu děje), je osvobozující zkušeností, která vnáší i do života po půstu nový rozměr chápání sama sebe. Proto všem postění s Věrkou doporučuji, je to krásná zkušenost na cestě k sobě!
Lucie Marečková Módní stylistka

Chcete vědět o otevření přihlášek jako první?

Zapište se jako  NEZÁVAZNÝ ZÁJEMCE

a dostanete přednost přede všemi. ;-)

Do teď jsem s půstem neměla žádné zkušenosti. Už dlouho jsem chtěla půst zažít, ale nevydržela jsem nejíst ani jeden den. Neuměla jsem si to vůbec představit.Přečetla jsem e-book a to mě dost motivovalo. Chtěla jsem se pročistit, dostat se blíž k sobě, překonat strachy a zjistit, jestli je pravda, co jsem četla o přílivu energie a euforie.

Před postním víkendem jsem dostala strach a velmi jsem se bála. Vlastně ani nevím čeho. Že mi bude strašně špatně? Že hlad nevydržím? Zemřu hlady, bude mi zima....? Věděla jsem, že je to blbost, ale ty myšlenky tam stále byly.

Půst jsem zvládla nad očekávání díky nabitému programu, podpoře Věrky a celé skupiny skvělých žen, které se tam sešly. Po třech dnech jsem pak sama pokračovala dál. Půst jsem držela celkem 8 dní a při tom jsem chodila do práce a normálně fungovala.
Můj největší objev je, že jsem to dokázala! Že moje možnosti jsou daleko větší, než jsem si myslela! A taky až po půstu jsem porozuměla tomu, jak to Věrka myslí ohledně jídla, jak o tom píše v e-booku.

Objevila jsem v sobě skrytou sílu a potenciál, o kterém jsem do té doby nevěděla. Byl to pro mě zásadní zážitek, kterého si velmi cením. Mám radost, že jsem překonala svůj strach.

Děkuji Věrce, za všechny informace a podporu bez které bych to na poprvé tak dobře sama nezvládla.

Víkend doporučuji všem, kteří chtějí půst v bezpečí prožít, získat další informace o půstu, prolomit strach nebo se překonat."
Radka AdamcováVedoucí účetního oddělení
Já gurmán jsem se na půst dost těšila, ale zároveň ty obavy!!! Vydržím to? Nebude mi špatně?

Věrka nám ukázala, jak dobře se postarat o naši tělesnou schránku a uvedla nás do praxe duševní očisty, pochopení mysli a nalézání odpovědí. Mé obavy z půstu v mžiku vymizely při setkání se všemi zúčastněnými na místě a Věrčiným přístupem "nelámat nic přes koleno". A zafungovalo to. S příjemným pocitem jsem prošla celý půst.

Řada situací (ovládání chutí, množství jídla, spojitost vědomí se skutečnostmi a pochopení životních událostí) mi byla objasněna. UŽ VÍM JAK A PROČ.

Po půstu jsem se cítila pružnější, klidná, jasné mysli a s chutí jít v ozdravné životní cestě dál. Nebyl to jen Blahodárný postní víkend, ale návod, jak pokračovat v životě podle sebe sama :-) Děkuji Věrko za profesionální vedení a zúčastněným za příjemnou atmosféru."
Dana ČeperováFinanční specialistka

Máte otázku? Je něco nejasné?

Napište mi, jsem tu pro vás. Ráda vám pomohu. vera@verastadnikova.cz