Věra Váchová (dříve Stádníková)

TVOŘÍME ZDRAVÍ


Termín: 19. - 21. 4. 2024
HOTEL MEDLOV (okres Žďár nad Sázavou, Vysočina)

"Věrko, honí mě mlsná a pořád něco ujídám. Nedaří se mi mít pravidelný režim. Po jídle jsem unavená, že si můžu jít lehnout."

 • odlehčit svému tělu a objevit nové možnosti regenerace?
 • zažívat fyzickou a emoční pohodu?
 • omládnout, detoxikovat se a zlepšit si zdraví?
 • najít rychlou a levnou cestu jak toho dosáhnout?

Jestli máte chuť

ZAŽÍVAT FYZICKOU A EMOČNÍ POHODU,

tak právě pro vás jsem Blahodárný postní víkend přichystala.

Co účastí na Blahodárném postním víkendu získáte?

 • Klid a čas pro sebe
  Získáte cestu, kterou RYCHLE a BEZPEČNĚ dojdete k hlubšímu SEBEPOZNÁNÍ. Nebudete řešit požadavky na jídlo ze strany rodiny a vašeho okolí.
 • Uvolníte se a pookřejete
  Protáhnete se jógou a pročistíte dechovými detoxikačními technikami. Zrelaxujete při meditacích a načerpáte palivo pro duši při výkladu.
 • Naučíte se nad sebou získat nadhled
  Posílíte intuici, vyčistíte tělo, srovnáte myšlenky, jak jste o tom četli v e-booku o půstu ZDARMA.

Co vám půst
pod vedením

přinese?

 

 • Získáte bezpečný prostor
  Budete mít prostor pro bezpečný a klidný půst. Takový byste doma neměli.
 • Nemusíte znát žádnou teorii
  Vše vám vysvětlím a zodpovím zvídavé otázky. S vedením zkušené půstařky a podporou podobně smýšlejících lidí se budete cítit líp, než kdybyste drželi půst sami.
 • Jednoduše se necháte vést
  Nemusíte vědět nic o józe, meditaci ani dechových technikách. Doposud jsem půstem provedla 157 lidí.

Věra Váchová Stádníková

VAŠE PRŮVODKYNĚ POSTNÍM VÍKENDEM

Často se usmívám a cítím dobře.
Pravidelně cvičím, medituji, jím střídmě. Důvěřuji své intuici. Naučila jsem se přijímat běh života, tak jak přichází a cítit v něm skrytou moudrost.

Před 13 lety jsem intuitivně začala držet půsty.
Překvapivě jednoduchá, rychlá a vždy dostupná metoda, jak si pomoci ke klidu duše a zdraví těla. To jsem zjistila časem. Postupně jsem se celkově pročistila a sama se sebou usmířila.  Jsem klidnější a šťastnější s tím, jak to v životě mám. Stávám se sebou.

Moje kvalifikace půstem

 • 7 týdenní půst na jaře 2011 půst na rýži, zelenině a ovoci
 • 5 týdenní půst na jaře 2012 na pohance a jáhlách vařených v nesolené vodě
 • 8 denní úplný půst (= nejedla jsem nic, pila jen vodu) v březnu 2012
 • 12 dní o vodě v březnu 2013
 • 16 denní půst o vodě v lednu 2014
 • 21 dní o vodě v září/ říjnu 2014
 • Od podzimu 2015 si dávám občasně jednodenní až třídenní postní dny
 • 30 denní půst na vodě v březnu 2018
 • 7 denní pobyt s pránou v září 2019 v rámci 3 měsíčního programu přechodu na pránu od července do září 2019, od té doby jím obvykle v režimu 20/4, v objemu obědu dospělého člověka
 • 10 dní o vodě v lednu 2020
 • 25 dní půst na vodě v září/ říjnu 2020
 • 7 dní o vodě, z toho na suchém půstu 1,5 dne v září 2021
 • Od ledna 2021 experimentuji se suchými půsty, tj. ani nejím, ani nepiju. Zatím nejdelší 3 dny.
 • 7 dní na vodě v listopadu 2022
Doposud jsem osobně provedla půstem 209 lidí.
Na termín 19. - 21. dubna 2024 zbývá ještě 0 volných míst.

Od té doby co pravidelně půstuju, ovládám svůj hlad, energii a váhu těla. Jsem v podstatě schopná kdykoli jíst nebo nejíst. Ale největší dar a proč v půstech pokračuju je, že snadněji ovládám myšlenky a náladu. 

Půsty jsem si vyléčila hypoglykémii (kolísavá hladina cukru), která mě trápila od dětství. Zmizely popraskané žilky na lýtkách. V neposlední řadě se mi po letech uzdravilo pravé koleno po úrazu na lyžích.

"Do teď jsem s půstem neměla žádné zkušenosti. Už dlouho jsem chtěla půst zažít, ale nevydržela jsem nejíst ani jeden den. Neuměla jsem si to vůbec představit. Můj největší objev je, že jsem to dokázala! Že moje možnosti jsou daleko větší, než jsem si myslela! Prostě dokud to jablko neochutnám, tak nevím jak chutná.

Objevila jsem v sobě skrytou sílu a potenciál, o kterém jsem do té doby nevěděla. Víkend doporučuji všem, kteří chtějí půst v bezpečí prožít, získat další informace, prolomit strach nebo se překonat."
Radka AdamcováVedoucí účetního oddělení

Mám pro vás dárek

Jako BONUS vám po postním víkendu zašlu ZDARMA na email skripta Techniky jógy vhodné při půstu v hodnotě 350 Kč.

Budou se vám hodit na doma:)

PROGRAM VÍKENDU

Co budeme dělat?

 

Bezpečný půst

Délku půstu si zvolte podle toho na co se cítíte. Následujte svůj vnitřní pocit, vše je správně. Budu vám při tom oporou.

Meditace a dechová cvičení

Provedu vás řízenými meditacemi. A ukážu dechové techniky, které využijete i po Postním víkendu.

Jóga

Každý den se protáhneme jógou. Lekce přizpůsobuji fyzickému stavu při půstu.

Odpovědi na otázky

Povykládám detailně o fyzické i psychické stránce půstu. Jak si ho nejlépe zpříjemníme. Zeptejte se mě na cokoli, jsem tu pro vás. :)
 • Poslední jídlo si dejte čtvrteční večeři nebo až páteční oběd. První jídlo po půstu nedělní večeři. Ale samozřejmě, jednejte podle toho, na co se cítíte.
 • Postíme se o vodě, vodě s jablečným octem, nápoji z mladého ječmene GW. K dispozici bude i med, občasně si dáme lžičku medu na energii.
 • Můžete být 3 dny o vodě, o vodě s jablečným octem a medem nebo na ječném nápoji. Případně kombinovat dle situace a pocitů. Klidně si s sebou vezměte malou jídelní záchranu, kdyby na ni mělo dojít.
 • Budete mít čas na odpočinek a podle počasí půjdeme i na procházku na čerstvý vzduch. V sobotu večer si pustíme film pro dobrou náladu, anebo si můžete zajít na místní wellnes nebo odpočívat. :-)
 • Pátek:
  17 - 21 h
 • Sobota:
  9 - 14 h + 17 - 19 h
 • Neděle:
  9 - 14 h
Na termín 19. - 21. dubna 2024 zbývá ještě 0 volných míst.
Postní víkend byla moje první zkušenost s půstem a překvapilo mě, jak příjemně to byl strávený čas. Cvičily jsme jógu, meditovaly a dozvěděly se mnoho zajímavých informací. Překonala jsem sama sebe, protože jsem pochybovala, že to vůbec dokážu.

Čekala jsem bolesti hlavy a kručení v břiše, ale nic takového se nekonalo. Pily jsme vodu s Věrčiným lahodným jablečným octem a nápoj z mladého ječmene, které nám příjemně ukonejšili žaludky. Cítím, že jsem touto zkušeností změnila něco sama v sobě. Pro ten vnitřní posun, bych Postní víkend doporučila i vám.
Mirka PecháčkováPozdeň

 

Jak se připravit?

 

 • Pokud myslíte, že na vás 3 dny budou moc, vezměte si malou záchranu s sebou, kdyby na ni mělo dojít. :-) Výborný je banán, sušené fíky, datle nebo rýžové chlebíčky.
 • 10 dní před půstem vám pošlu podrobné "instrukce" a požádám vás o jejich následování. Doporučení jsou proto, aby nám bylo při půstu co nejlépe. Asi jste o nich četli na mém webu. Pokud tělo odbourává např. kávu, alkohol, cukr nebo maso při půstu, je to dost intenzivní = bolest hlavy, nevolnost a spol. Toho se ušetříme.
 • Kontraindikací účasti na postním víkendu je těhotenství, kojení, podváha, adolescence a užívání léků v době konání akce. V případě, že užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, konzultujte půst se svým lékařem.
 • Upotřebíte zápisník, přezůvky na pobyt uvnitř a samozřejmě osobní věci. Vezměte také pohodlné oblečení, podložku a deku na cvičení jógy.

Kde to je

a co s sebou?

 

 • Postní víkend se uskuteční v „HOTEL & RESORT MEDLOV“ - v krásné přírodě, daleko i blízko od civilizace.
 • Program začíná v 17h v pátek a končí ve 14h v neděli. Prosím, naplánujte si příjezd mezi 16h - 16:30.
 • Cestu si můžeme domluvit společnou podle počtu účastníků a směrů odkud kdo přijede.
 • Upotřebíte zápisník, přezůvky na pobyt uvnitř a samozřejmě osobní věci. Vezměte také pohodlné oblečení, podložku a deku na cvičení jógy.

Nakoukněte, jak to v Medlově vypadá

 • SPECIÁLNÍ NABÍDKA pro účastníky Postního víkendu - 10% sleva na wellness. Procedury a venkovní vířivku očíhnete tady: „MEDLOV WELLNESS“
Postní víkend jsem brala jako zahájení očisty. Ani mě nenapadlo, že bych se měla něčeho bát. Těšila jsem se na vzrušující zážitek. Což se mi splnilo.

Cítím, že mě to pošouplo zase o kousek dopředu. Na postním víkendu se mi dostalo hodně inspirace, nejen od tebe, Věru, ale i od ostatních účastnic :)

Byl to můj první půst a moc se to povedlo. Těším se na další pokračování! Postní víkend je naprosto nevšední zážitek a probíhá pod vedením zkušené lektorky. Neváhejte! Za sebe můžu vřele doporučit.
Marie ZemanováAdministrativní pracovnice

 

Kolik stojí

prožít se do hloubky?

 

Určit cenu pro mě není snadné. Nevidím za tím jen pár dní, kdy nejíte. Pro mě má zkušenost s půsty nevyčíslitelnou hodnotu. Ale vím, že je to nepřenosné.

Půst otevírá jedinečný potenciál, který přináší odpovědi na dlouho kladené otázky.

Netvrdím, že když budete držet pár dní půst, stanete se jako mávnutím proutku dokonale šťastní. Ale nabízím vám vhled do vašeho nitra. Nabízím vám, abyste zahlédli svou vlastní krásu, protože ona tam je. 

CENA

za Blahodárný postní víkend

JARNÍ ZNOVUZROZENÍ

3290 Kč cena programu

+ 2240 Kč ubytování, sál, platba na zvláštní účet

Na Postní víkend je možné se přihlásit do 10. 4. 2024.

Za tuto cenu dostanete know-how, jak na bezpečný půst. Jestli chcete žít příjemněji, vyčistit hlavu, vyzdravit tělo, omládnout na 20 a znovu mít odvahu jak Rambo, přihlaste se na Blahodárný postní víkend.

S tím omládnutím na 20 trochu přeháním, i když ....    nečekejte to zvenku, přijde to zevnitř :-)

Již podruhé jsem se zúčastnila postního víkendu u Věrky a musím konstatovat, že opět byl pro mě velkým přínosem. Jakožto již jednou políbená “postnice” jsem věděla, do čeho jdu. V porovnání s mou první zkušeností jsem hlad nepociťovala téměř vůbec. Odříkání bylo snesitelnější, ani únava se nedostavila v takové míře, jako při mém prvním půstu.

Opět jsem se odlehčila, nejen tělesně, ale hlavně duševně a opět jsem došla k novým osobním poznáním. Už jen ta změna úhlu pohledu na sebe (protože přesně to se mi při půstu děje), je osvobozující zkušeností, která vnáší i do života po půstu nový rozměr chápání sama sebe. Proto všem postění s Věrkou doporučuji, je to krásná zkušenost na cestě k sobě!
Lucie Marečková Módní stylistka
Na termín 19. - 21. dubna 2024 zbývá ještě 0 volných míst.
Na půst jsem šla, ačkoliv jsem s ním neměla žádné zkušenosti, se záměrem pročistit tělo a nechat odpočinout trávící soustavě. Jak se záhy ukázalo, očista těla jde ruku v ruce s očistou duše. Nakonec jsem si z postního víkendu přinesla hlavně hlubší duchovní poznání.

Díky cvičení, meditacím, vůbec programu, který má Věrka skvěle připravený a také díky spontánním debatám o životě, se mi podařilo utřídit si myšlenky.

Po třech dnech jsem se cítila jako mnohem silnější a hlavně šťastnější bytost. jsem se na svoji intuici a jakoby se mi zbystřily smysly. radost, že jsem si půst mohla vyzkoušet pod vedením zkušeného člověka a zbavila se tak strachu z neznáma. Teď vím, že to moje tělo zvládne, a když se zaměřím na své nitro, dokážu touto zkušeností změnit život k lepšímu.
Markéta Greplová PR manažerka
Víkend byl jedním slovem skvělý. Držet půst s člověkem - Věrkou, která ví jak na to, poradí, chápe pocity - je výbornou volbou pro ty, kteří začínají, ale i pro zkušenější. Ve společné energii, je to něco úplně jiného.

Pocit hladu se dostavoval velmi zřídka. Oproti jednodenním půstům mi nebyla zima a povětšinou jsem cítila přívaly energie. Perfektně vymyšlený „doprovodný“ program - cvičení jógy venku na sluníčku i různé typy meditací - prožitek jen prohloubily. Nechyběl čas na sdílení, povídání.

Pocity po půstu? Naprosté odlehčení, uvědomění, co tělo chce a co ne. Zpomalení a uvědomění si sama sebe v přítomnosti. Vrátila jsem se odpočatá, zklidněná a příjemně naladěná. Změnu poznalo i vnímavější okolí :-)

I když už trochu vím, jak na to, příště pojedu s Věrkou na víkend zas. Doporučila bych jej každému, kdo je otevřený vůči novému. Kdo chce zrelaxovat a poznat lépe sám sebe ve všech směrech, protože víkendem to nekončí, ale začíná :-)
Lucie BenešováHolubice
Víkend byl jedním slovem skvělý. Držet půst s člověkem - Věrkou, která ví jak na to, poradí, chápe pocity - je výbornou volbou pro ty, kteří začínají, ale i pro zkušenější. Ve společné energii, je to něco úplně jiného.

Půst jsem v minulosti párkrát vyzkoušela a vždy jsem se po něm cítila jako znovuzrozená. Potíž je v tom, že doma mám tři chlapy a navíc ráda jím, takže mé pokusy o půst v domácím prostředí často selhávají. Proto jsem se tentokrát rozhodla, že to zkusím pod vedením Věrky společně s partou podobně naladěných nadšenců.

Od postního víkendového semináře jsem si slibovala hlavně odpočinek a zklidnění mysli i těla. A určitě můžu říct, že se má očekávání naplnila.

Tento seminář beru jako další krok na mé pomyslné cestě a určitě bych ho doporučila všem, kteří chtějí vnést do svého života další rozměr.
IvanaPravidelná půstařka
Ačkoliv jsem s půstem měla již nějaké zkušenosti, překvapilo mě, co nového jsem se ještě dozvěděla. Zaujal mě profesionální, ale i kamarádský přístup Věrky.

Dozvěděla jsem se o očistných technikách i meditaci. Cvičily jsme jógu, která v podání Věrky byla naprosto úžasná. Povídaly jsme si o životě, jak si ho udělat jednodušším a kvalitnějším.

Večer jsme se podívaly na poučný film. Odjížděla jsem plná nových dojmů a zkušeností a hlavně s pocitem, že jsem udělala něco pro svoje tělo i mysl - pro sebe.

Postní víkend s Věrkou doporučuji všem, i těm, kteří s půstem nemají žádné zkušenosti. Věrko děkuji.
Petra PokorováVýživová terapeutka, www.petrapokorova.cz
Do teď jsem s půstem neměla žádné zkušenosti. Už dlouho jsem chtěla půst zažít, ale nevydržela jsem nejíst ani jeden den. Neuměla jsem si to vůbec představit.Přečetla jsem e-book a to mě dost motivovalo. Chtěla jsem se pročistit, dostat se blíž k sobě, překonat strachy a zjistit, jestli je pravda, co jsem četla o přílivu energie a euforie.

Před postním víkendem jsem dostala strach a velmi jsem se bála. Vlastně ani nevím čeho. Že mi bude strašně špatně? Že hlad nevydržím? Zemřu hlady, bude mi zima....? Věděla jsem, že je to blbost, ale ty myšlenky tam stále byly.

Půst jsem zvládla nad očekávání díky nabitému programu, podpoře Věrky a celé skupiny skvělých žen, které se tam sešly. Po třech dnech jsem pak sama pokračovala dál. Půst jsem držela celkem 8 dní a při tom jsem chodila do práce a normálně fungovala.
Můj největší objev je, že jsem to dokázala! Že moje možnosti jsou daleko větší, než jsem si myslela! A taky až po půstu jsem porozuměla tomu, jak to Věrka myslí ohledně jídla, jak o tom píše v e-booku.

Objevila jsem v sobě skrytou sílu a potenciál, o kterém jsem do té doby nevěděla. Byl to pro mě zásadní zážitek, kterého si velmi cením. Mám radost, že jsem překonala svůj strach.

Děkuji Věrce, za všechny informace a podporu bez které bych to na poprvé tak dobře sama nezvládla.

Víkend doporučuji všem, kteří chtějí půst v bezpečí prožít, získat další informace o půstu, prolomit strach nebo se překonat."
Radka AdamcováVedoucí účetního oddělení

Máte otázku? Je něco nejasné?

Napište mi, jsem tu pro vás. Ráda vám pomohu. vera@verastadnikova.cz