Věra Váchová (dříve Stádníková)

TVOŘÍME ZDRAVÍ


Děkuji za váš zájem o Postní víkend.

Kapacita letošního jarního

blahodárného postního víkendu

Jarní ZNOVUZROZENÍ

13. - 15. května 2022.

Je už plně obsazena.

 

Předpokládám, že další Postní víkend se uskuteční opět na podzim v říjnu nebo listopadu 2022.

 

Pokud byste se rádi dozvěděli o novém termínu, až ho vypíšu, stačí pokud si stáhnete z mých stránek e-book Blahodárný půst a jeho 9 zázračných účinků. Tím mi na sebe předáte kontakt a já vám budu moci poslat zprávu.

Zlepší půst vaše zdraví?

BLAHODÁRNÝ PŮST

a jeho 9 zázračných účinků

Co můžete zažít v půstu? A bude pro vás přínosný?  Já zažila omlazení těla a euforii ducha. 

I o tom vyprávím ve svém e-booku.

Tento ebook si stáhlo již 0 lidí

Než se potkáme na Postním víkendu, zvu vás na malou ochutnávku jeho atmosféry:

Věra Stádníková

VAŠE PRŮVODKYNĚ POSTNÍM VÍKENDEM

Často se usmívám a cítím dobře.
Pravidelně cvičím, medituji, jím střídmě. Důvěřuji své intuici. Naučila jsem se přijímat běh života, tak jak přichází a cítit v něm skrytou moudrost.

Před 11 lety jsem intuitivně začala držet půsty.
Překvapivě jednoduchá, rychlá a vždy dostupná metoda, jak si pomoci ke klidu duše a zdraví těla. To jsem zjistila časem. Postupně jsem se celkově pročistila a sama se sebou usmířila.  Jsem klidnější a šťastnější s tím, jak to v životě mám. Stávám se sebou.

Moje kvalifikace půstem

 • 7 týdenní půst na jaře 2011 půst na rýži, zelenině a ovoci
 • 5 týdenní půst na jaře 2012 na pohance a jáhlách vařených v nesolené vodě
 • 8 denní úplný půst (= nejedla jsem nic, pila jen vodu) v březnu 2012
 • 12 dní o vodě v březnu 2013
 • 16 denní půst o vodě v lednu 2014
 • 21 dní o vodě v září/ říjnu 2014
 • Od podzimu 2015 si dávám občasně jednodenní až třídenní postní dny
 • 30 denní půst na vodě v březnu 2018
 • 7 denní pobyt na práně s Monikou Kunovskou v září 2019 v rámci 3 měsíčního programu přechodu na pránu od července do září 2019. Celkem na práně 4 týdny.
 • 10 dní o vodě v lednu 2020
 • 25 dní půst na vodě v září/ říjnu 2020
 • Od ledna 2021 experimentuji se suchými půsty, tj. ani nejím, ani nepiju. Zatím nejdelší 3 dny.
 • 7 dní o vodě a na suchém půstu 1,5 dne v září 2021
 • Od 21 denního půstu na podzim 2014 jsem jedla v obvyklém časovém okně 18/ 6, až do přechodu na pránu na podzim 2019, od té doby jím obvykle v režimu 20/4, v objemu oběda dospělého člověka.
 • Doposud jsem osobně provedla půstem 172 lidí.

Co účastí na Blahodárném postním víkendu získáte?

 • Sílu a vyrovnanost
  Objevíte více o tom, kdo opravdu jste.
 • Klid a čas pro sebe
  Nebudete řešit požadavky na jídlo ze strany rodiny a vašeho okolí.
 • Uvolníte se a pookřejete
  Zrelaxujete při meditacích a načerpáte palivo pro duši při výkladu.
 • Zbystří vám smysly, zvýšíte odvahu
  Posílíte intuici, vyčistíte tělo, srovnáte myšlenky, jak jste o tom četli v e-booku Blahodárný půst a jeho 9 zázračných účinků.
 • Uděláte si dobře na těle
  Protáhnete se jógou a pročistíte dechovými detoxikačními technikami.

Co vám půst
pod vedením

přinese?

 

 • Získáte bezpečný prostor
  Budete mít prostor pro bezpečný a klidný půst. Takový byste doma neměli.
 • Nemusíte znát žádnou teorii
  Vše vám vysvětlím a zodpovím zvídavé otázky. Není nutné, abyste věděli cokoli o půstu.
 • Stresy necháte na mně
  S vedením zkušené půstařky a podporou podobně smýšlejících lidí se budete cítit líp, než kdybyste drželi půst sami.
 • Jednoduše se necháte vést
  Nemusíte vědět nic o józe, meditaci ani dechových technikách. Doposud jsem půstem provázela 139 lidí.

Od té doby co pravidelně půstuju, ovládám svůj hlad, energii a váhu těla. Jsem v podstatě schopná kdykoli jíst nebo nejíst. Ale největší dar a proč v půstech pokračuju je, že snadněji ovládám myšlenky a náladu. 

Půsty jsem si vyléčila hypoglykémii (kolísavá hladina cukru), která mě trápila od dětství. Citlivě vnímám své tělo a to, co mu prosívá nebo neprospívá. V neposlední řadě se mi po letech uzdravilo pravé koleno po úrazu na lyžích.

Co o Blahodárném postním víkendu říkají účastníci?

Postní víkend byla moje první zkušenost s půstem a překvapilo mě, jak příjemně to byl strávený čas. Cvičily jsme jógu, meditovaly a dozvěděly se mnoho zajímavých informací. Překonala jsem sama sebe, protože jsem pochybovala, že to vůbec dokážu.

Čekala jsem bolesti hlavy a kručení v břiše, ale nic takového se nekonalo. Pily jsme vodu s Věrčiným lahodným jablečným octem a nápoj z mladého ječmene, které nám příjemně ukonejšili žaludky. Cítím, že jsem touto zkušeností změnila něco sama v sobě. Pro ten vnitřní posun, bych Postní víkend doporučila i vám.
Mirka PecháčkováPozdeň
Postní víkend jsem brala jako zahájení očisty. Ani mě nenapadlo, že bych se měla něčeho bát. Těšila jsem se na vzrušující zážitek. Což se mi splnilo.

Cítím, že mě to pošouplo zase o kousek dopředu. Na postním víkendu se mi dostalo hodně inspirace, nejen od tebe, Věru, ale i od ostatních účastnic :)

Byl to můj první půst a moc se to povedlo. Těším se na další pokračování! Postní víkend je naprosto nevšední zážitek a probíhá pod vedením zkušené lektorky. Neváhejte! Za sebe můžu vřele doporučit.
Marie ZemanováAdministrativní pracovnice
Již podruhé jsem se zúčastnila postního víkendu u Věrky a musím konstatovat, že opět byl pro mě velkým přínosem. Jakožto již jednou políbená “postnice” jsem věděla, do čeho jdu. V porovnání s mou první zkušeností jsem hlad nepociťovala téměř vůbec. Odříkání bylo snesitelnější, ani únava se nedostavila v takové míře, jako při mém prvním půstu.

Opět jsem se odlehčila, nejen tělesně, ale hlavně duševně a opět jsem došla k novým osobním poznáním. Už jen ta změna úhlu pohledu na sebe (protože přesně to se mi při půstu děje), je osvobozující zkušeností, která vnáší i do života po půstu nový rozměr chápání sama sebe. Proto všem postění s Věrkou doporučuji, je to krásná zkušenost na cestě k sobě!
Lucie Marečková Módní stylistka
Na půst jsem šla, ačkoliv jsem s ním neměla žádné zkušenosti, se záměrem pročistit tělo a nechat odpočinout trávící soustavě. Jak se záhy ukázalo, očista těla jde ruku v ruce s očistou duše. Nakonec jsem si z postního víkendu přinesla hlavně hlubší duchovní poznání.

Díky cvičení, meditacím, vůbec programu, který má Věrka skvěle připravený a také díky spontánním debatám o životě, se mi podařilo utřídit si myšlenky.

Po třech dnech jsem se cítila jako mnohem silnější a hlavně šťastnější bytost. jsem se na svoji intuici a jakoby se mi zbystřily smysly. radost, že jsem si půst mohla vyzkoušet pod vedením zkušeného člověka a zbavila se tak strachu z neznáma. Teď vím, že to moje tělo zvládne, a když se zaměřím na své nitro, dokážu touto zkušeností změnit život k lepšímu.
Markéta Greplová PR manažerka
Víkend byl jedním slovem skvělý. Držet půst s člověkem - Věrkou, která ví jak na to, poradí, chápe pocity - je výbornou volbou pro ty, kteří začínají, ale i pro zkušenější. Ve společné energii, je to něco úplně jiného.

Pocit hladu se dostavoval velmi zřídka. Oproti jednodenním půstům mi nebyla zima a povětšinou jsem cítila přívaly energie. Perfektně vymyšlený „doprovodný“ program - cvičení jógy venku na sluníčku i různé typy meditací - prožitek jen prohloubily. Nechyběl čas na sdílení, povídání.

Pocity po půstu? Naprosté odlehčení, uvědomění, co tělo chce a co ne. Zpomalení a uvědomění si sama sebe v přítomnosti. Vrátila jsem se odpočatá, zklidněná a příjemně naladěná. Změnu poznalo i vnímavější okolí :-)

I když už trochu vím, jak na to, příště pojedu s Věrkou na víkend zas. Doporučila bych jej každému, kdo je otevřený vůči novému. Kdo chce zrelaxovat a poznat lépe sám sebe ve všech směrech, protože víkendem to nekončí, ale začíná :-)
Lucie BenešováHolubice
Víkend byl jedním slovem skvělý. Držet půst s člověkem - Věrkou, která ví jak na to, poradí, chápe pocity - je výbornou volbou pro ty, kteří začínají, ale i pro zkušenější. Ve společné energii, je to něco úplně jiného.

Půst jsem v minulosti párkrát vyzkoušela a vždy jsem se po něm cítila jako znovuzrozená. Potíž je v tom, že doma mám tři chlapy a navíc ráda jím, takže mé pokusy o půst v domácím prostředí často selhávají. Proto jsem se tentokrát rozhodla, že to zkusím pod vedením Věrky společně s partou podobně naladěných nadšenců.

Od postního víkendového semináře jsem si slibovala hlavně odpočinek a zklidnění mysli i těla. A určitě můžu říct, že se má očekávání naplnila.

Tento seminář beru jako další krok na mé pomyslné cestě a určitě bych ho doporučila všem, kteří chtějí vnést do svého života další rozměr.
IvanaPravidelná půstařka
Ačkoliv jsem s půstem měla již nějaké zkušenosti, překvapilo mě, co nového jsem se ještě dozvěděla. Zaujal mě profesionální, ale i kamarádský přístup Věrky.

Dozvěděla jsem se o očistných technikách i meditaci. Cvičily jsme jógu, která v podání Věrky byla naprosto úžasná. Povídaly jsme si o životě, jak si ho udělat jednodušším a kvalitnějším.

Večer jsme se podívaly na poučný film. Odjížděla jsem plná nových dojmů a zkušeností a hlavně s pocitem, že jsem udělala něco pro svoje tělo i mysl - pro sebe.

Postní víkend s Věrkou doporučuji všem, i těm, kteří s půstem nemají žádné zkušenosti. Věrko děkuji.
Petra PokorováVýživová terapeutka, www.petrapokorova.cz
Do teď jsem s půstem neměla žádné zkušenosti. Už dlouho jsem chtěla půst zažít, ale nevydržela jsem nejíst ani jeden den. Neuměla jsem si to vůbec představit.Přečetla jsem e-book a to mě dost motivovalo. Chtěla jsem se pročistit, dostat se blíž k sobě, překonat strachy a zjistit, jestli je pravda, co jsem četla o přílivu energie a euforie.

Před postním víkendem jsem dostala strach a velmi jsem se bála. Vlastně ani nevím čeho. Že mi bude strašně špatně? Že hlad nevydržím? Zemřu hlady, bude mi zima....? Věděla jsem, že je to blbost, ale ty myšlenky tam stále byly.

Půst jsem zvládla nad očekávání díky nabitému programu, podpoře Věrky a celé skupiny skvělých žen, které se tam sešly. Po třech dnech jsem pak sama pokračovala dál. Půst jsem držela celkem 8 dní a při tom jsem chodila do práce a normálně fungovala.
Můj největší objev je, že jsem to dokázala! Že moje možnosti jsou daleko větší, než jsem si myslela! A taky až po půstu jsem porozuměla tomu, jak to Věrka myslí ohledně jídla, jak o tom píše v e-booku.

Objevila jsem v sobě skrytou sílu a potenciál, o kterém jsem do té doby nevěděla. Byl to pro mě zásadní zážitek, kterého si velmi cením. Mám radost, že jsem překonala svůj strach.

Děkuji Věrce, za všechny informace a podporu bez které bych to na poprvé tak dobře sama nezvládla.

Víkend doporučuji všem, kteří chtějí půst v bezpečí prožít, získat další informace o půstu, prolomit strach nebo se překonat."
Radka AdamcováVedoucí účetního oddělení
Já gurmán jsem se na půst dost těšila, ale zároveň ty obavy!!! Vydržím to? Nebude mi špatně?

Věrka nám ukázala, jak dobře se postarat o naši tělesnou schránku a uvedla nás do praxe duševní očisty, pochopení mysli a nalézání odpovědí. Mé obavy z půstu v mžiku vymizely při setkání se všemi zúčastněnými na místě a Věrčiným přístupem "nelámat nic přes koleno". A zafungovalo to. S příjemným pocitem jsem prošla celý půst.

Řada situací (ovládání chutí, množství jídla, spojitost vědomí se skutečnostmi a pochopení životních událostí) mi byla objasněna. UŽ VÍM JAK A PROČ.

Po půstu jsem se cítila pružnější, klidná, jasné mysli a s chutí jít v ozdravné životní cestě dál. Nebyl to jen Blahodárný postní víkend, ale návod, jak pokračovat v životě podle sebe sama :-) Děkuji Věrko za profesionální vedení a zúčastněným za příjemnou atmosféru."
Dana ČeperováFinanční specialistka