Věra Váchová (dříve Stádníková)

TVOŘÍME ZDRAVÍ


Milion přiložte na srdeční čakru

Kolikrát jsem měla pocit, že jsem překonala pochyby.

A pak znovu měla pocit, že je všechno špatně.

Ale opět se objevily sny. Znovu svitla naděje.

Přes strach jít dál, je to, oč tu běží.

Vždycky jsem si přála být šťastná. Ale co to vlastně štěstí je? Jak se k němu dostat?

Netušila jsem, že když opravdu budu trvat na svých snech, život mě povede tak, abych nejdříve byla člověkem, který je schopen je žít.

Nevěděla jsem, že to vytvářím já. Štěstí mi přece někdo dá! Naučili mě, že mi řeknou, co mám dělat. Očekávala jsem to od rodičů, učitelů, kolegů i partnerů. Jenže ke štěstí to nevedlo.

Časem jsem pochopila, že lacino se štěstí nezískává. Že má pravidla a zkoušky po cestě. To já mám prokázat odvahu. Překonat pochybnosti, strachy, nedůvěru okolí. To já musím jít sama svou cestou. Více dobrodružnou než spánek pod širým nebem na Sahaře, výlet do Harlemu v New Yorku, pobyt v Moskvě, Guatemale nebo cestování po Indii.

vira-a-laskaToužím-li vybudovat centrum, ve kterém se lidé budou moci postit, detoxikovat, cvičit jógu, tančit, zpívat, naučit se vařit vegetariánsky, vegansky, raw, prostě uspořádat si a vyčistit život, tak musím být osobností, kterou budou následovat a budou to od ní chtít. O centru, které si přeji vybudovat jsem psala v tomto svém článku: Na počátku bylo centrum

Když toužím po láskyplných vztazích, ve kterých se budu cítit milována a zároveň svobodně, nejprve já sama musím být láskyplná, umět milovat a darovat svobodu.

Přátelství na entou

Moje pravda je jen moje a ve skutečnosti mi nikdo nemůže říci, co, jak a kdy mám dělat. Pokud mi někdo poradí, stejně využiju jen to, co dokážu vztáhnout k sobě. To co jsem já. S nikým se nemohu naprosto ztotožnit. Ale mohu mít vedle sebe lidi, kteří podobně smýšlí, jdou za podobnými cíli a to mě podpoří.

Před rokem a půl jsem se přihlásila do on-line kurzu Podnikání z pláže Stáni Mrázkové, abych se naučila, jak postavit web. Nejen, že jsem si web sama udělala, ale také cesta za mými sny získala reálnější obrysy.

Minulý víkend jsem strávila spolu se 60 spolužáky z Podnikání z pláže v nádherných Beskydech. Dali jsme si společně školu v přírodě.

Aby člověk mohl rozkvést, potřebuje určité prostředí.

Potřebuje, aby v něj někdo věřil a pomohl mu překonat slabosti, když on sám ztrácí sílu, víru, naději.

Platí to v partnerství. Platí to v práci. I toto člověk musí vytvořit. Sám se stát takovým, aby obdarovával a zároveň byl obdarování hoden.

Takové prostředí jsme vytvořili v naší plážové skupině. Atmosféru podporující spolupráce, inspirace, v lásce a radosti, kde jsou všechny bytosti šťastny.

1-07-p1090426

Byla jsem povznesena, cítila se vděčně, klidně a doma. Velice obohacující setkání s lidmi, kteří mají své sny, vize, plány a vyrazili za nimi. Překonávají své strachy a pochyby. Učí se novým věcem a hlavně vytrvávají. Nesedí, nestěžují si, ale jdou a mění život sobě a ovlivňují další.

Důležitou součástí cesty je jít stále dál, i když to kolikrát chceme vzdát.

Je to těžký! Strašně těžký! Pokud se v tom zahrabeme, tak to tak dopadne. Těžkosti pohřbí nás a s námi naše sny. Kolikrát se stavíme do role oběti …

K uskutečnění snů potřebujeme hojnost. V materiální podobě je vyjádřena penězi.

Mnoho lidí má s penězi problém. Myslí si, že kazí charakter, že na chleba se těžko vydělává. Případně, že kdo je má, okrádá ostatní. Máme-li to tak, žijeme ve vnitřní chudobě.

PENĚZ JE PRO VŠECHNY DOST!

Jsou energie, která jen zvýrazní, kdo už opravdu jsme. Pokud je člověk nezralý, utopí se prostřednictvím peněz ve věcech a požitcích. Pokud je člověk vyzrálý, použije peníze pro své blaho, pro blaho ostatních a jeho život bude naplněný.

Jednou z vyučovacích pomůcek na škole v přírodě byl milion korun českých v hotovosti. Když jsem je držela v rukou, intuitivně jsem je přiložila na srdce. Výborný nácvik hojnosti v praxi. Těším se, až takhle budu držet svůj nejeden milion a díky nim uskutečním svůj velký sen.

1-milion-korun-ceskych-nacvik-na-srdecni-cakru

Tak jako vnitřní pokrok přichází po prověřených zkouškách, tak peníze přichází postupně. Když zvýšíme svoji schopnost, jejich energii ovládneme a dokážeme je udržet.

Peníze přináší moc změnit ostatním lidem život, a proto cesta nejdříve vycizeluje nás.

Věřím tomu, že šťastný život budeme mít, pokud budeme jak na duchovní výši, tak na materiální. Duchovno bez schopnosti uskutečnění (peněz) je jaksi plané a materiálno bez duchovního obsahu prázdné.

A ještě jedna věc.

To první, co peníze přinesou, je svoboda času a možností. Až teprve nasytíme své materiální touhy, můžeme pomáhat ostatním. Neboli z plné číše sytit jinou.

Největší duchovní pokrok jsem zažila prostřednictvím půstu. O jeho účincích píšu ve svém e-booku Blahodárný půst a jeho 9 zázračných účinků.

Věra Váchová Stádníková
Jsem průvodkyně k radosti duše a zdraví těla. Miluju jógu, zdravě chutné jídlo, meditaci a půst. Učím lidi, jak skrze tyto věci jít k sebepoznání, vytvářet harmonii a žít šťastnější život. Více o mně si přečtěte zde >> Jsem autorkou e-booku Blahodárný půst a jeho 9 zázračných účinků, který si můžete stáhnout tady >>
Komentáře