JÓGOVÝ VÍKEND PRO DÍVČÍ DUŠI

TERMÍN

24. – 26. dubna 2020
 • Volá vaše tělo a duše po odpočinku?
 • Slibujete si, že na chvíli vypnete, důkladně se protáhnete a uvolníte stres?
 • A co tak se víkend věnovat sobě a přitom pobýt s milými ženami?
 • Víte, co je pro nás ženy v životě důležité? Co potřebujeme k tomu, abychom byly spokojené?

PAK PRO VÁS JE TENTO JÓGOVÝ

VÍKEND PRO DÍVČÍ DUŠI

Přichystala jsem pobyt, na kterém se protáhneme jógou, dobře najíme a obohatíme přirozeností ženského společenství.

Cítím potřebu propojovat ženy, vzájemně, ale hlavně samy se sebou. Vnímám nás jako zářivé bytosti, které činí tento svět krásným, touží po harmonii v prožívání emocí a vyjádření sebe sama.

Dnes už nežijeme v generacích pospolu. Nemáme přirozenost ženského společenství. Často se možná cítíme osamocené. Myslíme si, že ostatní jsou v pohodě a my jsme nějaké divné. Kolik z nás zná tento pocit?

Jsem vděčná za to, že jsem prožila své dětství a mládí pod jednou střechou jak s maminkou, tak s babičkou. S babičkou jsem strávila hodně času, často nás hlídala. Byla andělská, tak laskavá a chápající, jako málokdo.

Máma na oplátku pro babičku a dědu pekla a starala se jim o prádlo. To, že jsem je viděla neustále pospolu, stejně jako svého bráchu, tátu a dědu, ve mě vytvořilo obraz pospolitosti. Vyživilo mě to a dodnes z toho čerpám. V mém dětství bylo spoustu nerůžových míst, ale pocit síly celku zůstal.

Možná jsme trochu pozapomněly, že nás společenství vyživuje. Někdy je opravdu těžké uvolnit se a rozpomenout si, kdo vlastně jsem a jak bych chtěla žít. Natož si to dovolit.

 Pojďme se vzájemně podpořit a znovu objevit, že všechny toužíme po jediném, a to je štěstí a láska pro nás a naše blízké.

PROGRAM VÍKENDU

 • Pátek
  Po přivítání si dáme první lekci jógy a po večeři se naladíme na téma víkendu, co je pro nás ženy v životě důležité, co potřebujeme k tomu, abychom byly spokojené.
 • Sobotní dopoledne
  Sobotní ranní jóga nás obdaruje vyrovnanou energií do začátku dne. Po chutné snídani se vnoříme do tvořivého dopoledne pro dívčí duši. Budeme povídat o ženské kráse a hramonii. Dopřejeme si zkrášlování, péči o naše tělo i smysly.
 • Polední odpočinek
  Oběd nasytí a naladí na odpočinek.
 • Pozdní sobotní odpoledne a večer
  Druhá sobotní jóga před večerní a po večeři kino. Podíváme se společně na vychytaný film, který dodá třešinku na dortu našemu programu.
 • Neděle
  A je tu nedělní ranní jóga a snídaně. V závěrečném dopoledni si popovídáme o vztahu sami k sobě, sebe-lásce a sebe-úctě. Jaký vliv to má na naše další vztahy a především na vztah k muži. Tomu našemu i všem ostatním.

Pojďte na chvíli uvolnit stres.

Dopřát si klid, věnovat se sama sobě a na chvíli se hýčkat. Pečovat o svou budoucnost žitím v přítomnosti. Užít si holčičí společenství. Cítit se v životě dobře, taková jaká jsem. Rozumět svým potřebám a umět je naplňovat. Asi všechno nepůjde hned, ale můžeme udělat další krůček.

Dovolte si na chvíli jen tak být.

Protáhnout své tělo jógou a zklidnit mysl. Už jen tím, že odjedeme mimo náš domov, ideálně na inspirativní místo v přírodě, získáme jiný pohled na sebe sama, svůj život a situace, které prožíváme. Vytvářejme vědomě prostor pro zázraky, které se pak mohou dít.

KDE TO JE

 • Jógový víkend se uskuteční v Domě jógy v Hlavici v krásné přírodě v severních Čechách.
 • Začínáme v 17h v pátek a rozloučíme ve 12h v neděli. V komorní skupince max 16 účastnic.
 • Cestu si můžeme domluvit společnou. Týden před pobytem vám napíšu a vyzjistím, odkud která pojedete a jestli byste byla ochotná vzít nějakou další účastnici. Obvykle přijíždíme po skupinkách.

Nakoukněte, jak to v Domě jógy v Hlavici vypadá

KDY A JAKÁ JE CENA

Víkendový pobyt s plnou penzí

a programem pro dívčí duši

strávíte v příjemné společnosti za

1690Kč

1390Kč

+ 2100 Kč ubytování a strava, platba na zvláštní účet

Zvýhodněná first minute cena je platná do 30.3.2020.

Zbývá už jen 0 volných míst.
 • Cena zahrnuje 2 noci ubytování v Domě jógy v Hlavici.
 • 2 x 90 min večerní jógy a relaxace, 2 x 60 min ranní jógy, řízené meditace a dechových cvičení.
 • 2x večeři, 2x snídani a 1x oběd. Strava je vegetariánská, vyvážená a moc dobrá. :) Snídaně je formou švédského stolu (teplá kaše, pomazánka, pečivo, ovoce, zelenina, sýry, musli, čaje, melta...), obědy – polévka a hlavní jídlo, často salát. Odpoledne může být i dezert. K večeři teplé jídlo.
 • A samozřejmě veškerý program pro dívčí duši popsaný výše. Bude prostor i pro vaše soukromé otázky ohledně jógy a zdraví.

CO SI VZÍT S SEBOU?

 • Pohodlné oblečení, podložku a deku na cvičení jógy. Užijete přezůvky a samozřejmě osobní věci.
 • Bude se hodit blok a tužka na zápisky.
 • Pokud mě ještě něco napadne, pošlu vám info spolu s "připomínacím" emailem týden před víkendem.
„Na lekce Věrčiny jógy chodím ráda nejen proto, že to mám celkem blízko, ale hlavně kvůli celkovému systematickému protažení. Je to znát i následující den, cítím se lépe. Jdu na hodinu, jsem po celém dnu unavená, při závěrečné relaxaci někdy i "klimbnu", což mě nakonec vzpruží lépe a na delší čas než třeba káva. Za sebe dávám palec nahoru! :-)“
Renata MíkováNATURHOUSE Kralupy nad Vltavou,739 084 706. Hubnutí příjemně …
"Věrko, děkuji za skvělé lekce jógy. Když jsem začínala, neměla jsem s jógou žádné zkušenosti a tak jsem neměla ani očekávání. Říkala jsem si, že to půjdu zkusit, abych měla aspoň trochu nějakého pohybu a uvidím, jestli mě to bude bavit. S přibývajícími lekcemi jsem zjistila, že na tom něco bude! Cítím se výrazně lépe než předtím. Bolí mě toho míň a jsem ohebnější. A v poslední době se na lekce vyloženě těším, nejen že se krásně protáhnu, ale ještě je tam skvělá atmosféra a tu chvilku klidu a pohody si užívám. Balzám na tělo i duši :-)"
Zuzana MelounováHolubice
„Sestro Věrko, výborná jóga! Energeticky nabíjející a perfektně seřazené lekce. V relaxaci mi bylo příjemně, vnímal jsem, jak mám prohřáté tělo z cvičení. To potřebuju! Pěkně jsem se protáhl a jako obvykle se mi po józe dobře spalo. Skvělé zklidnění po náročném dni. Díky. Za sebe doporučuji jógu s Věrkou i jako relax a posílení pro muže.“
Martin StádníkOtvovice, www.stqualite.cz
„Přemýšlela jsem, jak by se dalo shrnout, co vnímám na tvých lekcích jógy, Věrko. Za mě to je SROZUMITELNOST. Srozumitelnost podání slov, která doprovází cvičení. Čitelnost tebe. Jsi tam skutečně pro druhé. Reagující, naslouchající. Jsi jak průzračný pramen a přidávají se k tobě další pramínky energií lidí, kteří chtějí souznít. Jo a vždycky mě dostane, když při cvičení řekneš, že máme uvolněný úsměv ve tváři a já si uvědomím, jakou mám v tu chvíli grimasu a chce se mi smát :-)“
Pavla MerlinováZákolany

Uvolnění JÓGOU. Inspirace ŽENSKÝM BYTÍM. Prohloubení vztahu sama k sobě.

JÓGOVÝ VÍKEND

PRO DÍVČÍ DUŠI

TERMÍN

24. - 26. 4. 2020
Zbývá už jen 0 volných míst.

Máte otázku? Je něco nejasné?

Napište mi, jsem tu pro vás. Ráda vám pomohu. vera@verastadnikova.cz