Věra Váchová (dříve Stádníková)

TVOŘÍME ZDRAVÍ


Na půst ani na vytouženou změnu návyků v péči o vaše zdraví nemusíte být sami. 

Nabízím vám své průvodcovství, které dodá jistotu vaší cestě. Využijte roky mého studia a mnohaletých zkušeností s detoxikací, půstem, nastavením nového jídelníčku nebo urinoterapií, k vašemu nejlepšímu užitku.

S čím se na mě můžete obrátit?

 • Budu držet půst poprvé a chci se na vše dobře připravit.
 • Chci konzultovat začátek, průběh a/ nebo návratovku z půstu. Případně cokoli, co se půstu týká.
 • Potřebuji se dobře připravit na detoxikační příznaky.
 • Rád/a bych půstem prošla/ prošel vědomě a přeju si podporu.
 • Chtěl/a bych upravit svoje stravovací návyky, detoxikovat se, zlepšit své zdraví, zhubnout, vybudovat fyzickou a mentální vitalitu.

Jak konzultaci objednat?

 • Nejprve vyberte délku konzultace buď 40 nebo 90 minut.
 • Poté klikněte na vybranou délku konzultace na této stránce a vyplňte formulář. Uhraďte danou částku na faktuře, která přišla emailem.
 • Po připsání částky na můj účet, se vám do 1 - 3 pracovních dní ozvu emailem a domluvím s vámi čas a formu konzultace.
 • Osobní konzultace poskytuji na adrese Mozolín 7 (okr. Kladno) nebo on-line formou přes aplikace Zoom, WhatsApp nebo klasický telefonát, v pracovní dny mezi 10h - 18h.

Jak konzultace probíhá?

 • Každá konzultace je individuální a odvíjí se od toho, co potřebujete vy. Promyslete cíl, ke kterému chcete dospět.
 • Vysvětlím, co bude potřeba vzhledem k vaší situaci. Odpovím na vaše otázky ohledně půstu, výživy, detoxikace, atd. a dané souvislosti. Čemu se vyhnout, na co se připravit fyzicky i psychicky, apod.
 • U konzultace o půstu s vámi projdu, jak začít, pokračovat, ukončit a přejít zpět na jídlo. Jak komunikovat se svým okolím, atd.
 • Domluvíme se, co a jak, pokud budete chtít více konzultací.

Můžete si dát se mnou jedinou konzultaci v délce 40 minut. Případně chcete-li mě mít "k ruce" na kratší konzultace v přípravě na půst, průběhu půstu a v návratovce, doporučuji investovat do 90 minut a po úvodní konzultaci čerpat postupně další čas.

 

Běžně to s lidmi děláme tak, že si zaplatí 1,5 hodiny, prvních 40 minut konzultujeme on-line a ze zbylých 50 minut jim postupně "odepisuju čas" na krátké telefonáty a  odpovědi emailem na jednotlivé aktuální otázky.

 

Také jsem provázela pár lidí v cizině formou on-line konzultací a odpovědí přes FB Messenger. Za konzultace považuji také odpovědi na Vaše emailové otázky.

 

O vyčerpaném a zbývajícím čase informuji, takže máte přehled jak jste na tom. Po vyčerpání času je možné zaplatit dalších 90 minut a můžeme pokračovat. 

OBJEDNAT KONZULTACI:

Mé poradenství je na základě mých zkušeností, jedná se o osobní rozvoj. Není vhodné pro lidi, kteří jsou labilní nebo užívají psychofarmaka.

Nejsem lékař a konzultace nenahrazují lékařskou péči. 

Sjednali jsme si s Věrkou schůzku týkající se našeho právě probíhajícího půstu na vodě (já 2 dny a Ruda 7 dní) a následného navrácení zpět na běžné jídlo. Zajímalo nás i tzv. zelené jídlo (chlorella a ječmen Green Ways). Rozhovor probíhal v přátelské atmosféře a bylo to milé setkání. Věrka nám ochotně odpovídala. Určitě nám tato konzultace velmi pomohla, protože jsme se dozvěděli nové věci a praktické postupy jak na to (např. jak na klyslýr). Věrku můžeme s klidným svědomím jen a jen doporučit. Děkujeme :-)
Blanka a Rudolf SalačoviKrušovice
Hezký den, moc Vám děkuji za tak krásný rozhovor. Objednala jsem se k Vám na konzultaci, díky opravdu upřímnému vyprávění ve Vašem e-booku zdarma na půst. Po našem rozhovoru jsem odcházela s úžasnou energií, plná informací, pro které jsem si přišla. A ještě jednou děkuji, za to co předáváte do světa. Je to krásné a jsem ráda, že jsem Vás mohla poznat. S láskou.
Míša H.Jindřichův Hradec

OBJEDNAT KONZULTACI:

Co říkají ti, kdo se mnou prošli půstem?

Dobrý den paní Věro, ještě jednou jsem Vám chtěl moc a moc poděkovat za pomoc, při provázení mým prvním půstem v životě, který nakonec skončil po 14 dnech. I když jsem Vás oslovil, až čtvrtý den po začátku, tak myslím, že kdybych neměl Vaší podporu, tak se ve zdraví takového výsledku nedočkám. Bohužel jsem začal bez porady s někým jako Vy, skočil do toho po hlavě a půst zahájil po spořádání asi sedmichodového Svatomartinského menu. Takže ten začátek vypadal opravdu ne moc dobře. Nicméně jste mě vedla správným směrem a jen mě mrzí, že jsem neměl vedení od začátku. U návratovky jsem neudělal stejnou chybu a prvně si o tom u Vás něco zjistil. Potom se mé představy, jak se po konci půstu nacpu vším možným, rozplynuly. Hodně jsem studoval všechny možné pohledy a přístupy na návratovku a tak nějak cítím, že nejlepší pro moje tělo je ta Vaše. Je to ještě důležitější věc než půst samotný a ta Vaše návratovka příjemně a pomalu tělo připravuje na normální stravu. Jsem u třetího dne návratovky, piji zeleninové šťávy, mladý ječmen i jablečný ocet a kupodivu mi to všechnno chutná a vrácí mi to 150% energie, síly a radosti, než jsem měl před začátkem půstu. Děkuji Vám za to moc. A konzultace s Vámi doporučím každému, kdo chce půstem projít v pohodě. Tomáš
Tomáš Š.Litovel
Na začátku roku 2023 jsem po jednom semináři získala přesvědčení, že půstem lze tělo nejen zregenerovat, ale i zvládnout či výrazně zmírnit jakýkoliv zdravotní stav. Mým cílem bylo a je vyřešit svůj takřka dvacetiletý problém se sníženou funkcí štítné žlázy a nasazenou medikací. Předchozí období se projevovalo výraznými váhovými výkyvy a ne úplně pozitivním vlivem na psychiku. Po nastudování literatury od MUDr. Vilmy Partykové, přečtení blogu a shlédnutí videí na YouTube kanálu Věrky Stádníkové, jsem v březnu roku 2023 začala s krátkodobými 1-3 denními půsty. Ty jsem proložila sedmistupňovou detoxikací dle MUDr. Partykové. Na jaře se mi podařilo zvládnout 8 denní půst, který mě přesvědčil, že moje tělo a jeho fyziologie funguje správně. Váhový úbytek probíhal přesně tak, jak MUDr. Partyková prezentovala v knize! Byla jsem z toho opravdu paf, protože jsem nevěřila, že se mi podaří váhu optimalizovat. Kromě těchto fyzických benefitů přišly i jiné dary v podobě většího klidu, nadhledu, rozšířeného vnímání aj. Tyto výsledky mě namotivovaly pokračovat dál a nevzdávat to. Oslovila jsem poté Věru, abychom rekapitulovaly předchozí průběh půstování a probraly návratovou dobu pro 12 denní půst. Dostala jsem cenné rady a podporu, což bylo potřebné. S Věrou jsme si daly "kontrolní call" na konci mého 12 denního půstu a přestupu na návratovku. Konzultace s Věrou jednoznačně doporučuji pro pocit klidu a podpory. Mohou nastat okamžiky, kdy se člověk nemusí cítit v psychické či fyzické pohodě. Je dobré mít "parťáka po ruce“, který do situace vnese objektivní pohled.
Andrea L.Praha
Přiznám se, že mě půst zcela pohltil a dodal nové rozměry. Jelikož Věrka má zkušenosti s půstem, tak jsem věděl, že kdyby nastal problém spolehlivě mi poradí. Byl jsem velice spokojený. Přesně jak sem očekával. První zmínku o léčebném půstu jsem dostal od Věrky na stránkách z e-booku. To si myslím, byl nejdůležitější moment no a pak to šlo už samo. Hledal jsem si informace o půstu. Koupil si pár knih a myslím, že půst je dokonalý prostředek pro očistu a uzdravení člověka. Věrka mi během půstu dala konkrétní a cenné informace. Pokud chcete zkušeného a milého průvodce půstem rozhodně Věrku doporučuji.
Pavel Habadawww.djhabis.cz, Profesionální, spolehlivý a nadšený DJ
Příprava na první, 3 denní, půst se u mne nesla v duchu četby tří známých titulů. Dalším krokem bylo najít osobního průvodce. Očekával jsem potvrzení základního fahr plánu, upozornění na slepé uličky, prostě popodupo: popovídání a duševní podporu. Vše výše zmíněné jsem našel u Věry a navíc byla na příjmu kdykoli jsem potřeboval. V závěru mi pomohla rozhodnout se ukončit půst o půl dne dříve, abych se vyhnul pravděpodobnému byť brzkému náběhu na endogenní fázi. Vřele ji doporučuji jako průvodkyni pro její lidský přístup a zkušenosti. V krátkých půstech o vodě pokračuji. Dva měsíce po půstu stále držím zavedení 1 denního půstu týdně, sem tam dle chuti i 2 denního. Kéž mi vydrží - tělu se tato radostná hra na lehkost líbí.
Jindřich KoubekPraha
Dobrý den paní Věrko, ještě jednou Vám moc děkuji za Váš přístup. Za to, že jste mě nenechala včera zavěsit telefon. Že jste mě v tom nechtěla nechat samotnou. Za Váš příjemný hlas a empatii. Byla jsem úplně rozložená. Šlo to ze mě samo .... emoce, slzy a Vy jste mě vyslechla, vedla, spoustu věcí prakticky během krátké doby našeho telefonu odhalila, pojmenovala, vysvětlila. Zklidnila jste moje srdce. Byla jsem hodně vyčerpaná, ale posílená, s nadějí, s touhou pokračovat v půstu a začít s novým přístupem. Noc byla krušná. Nemohla jsem usnout. Budila se, nebylo mi vůbec dobře. Chodily mi myšlenky o ukončení půstu, o jídle, ale také vděk Vám, mému tělu i sobě, za to co jsem už zvládla. Ráno jsem se vzbudila posílená, ale vcelku slabá. Rozhodla jsem se na Vaše doporučení provést klystýr. Zvládla jsem to a byla jsem překvapená, co ze mě ještě vyšlo po 10 dnech půstu. Udělalo se mi pocitově moc dobře. Dnešek jsem si vyhradila pro sebe, odpočívám s nohama nahoře a čtu si. :) Díky Vám za vše.
Lada BízováBrno
Dobrý den, Věry, moc Vám děkuji. Ano, půstu jsem věnovala hodně odhodlání a energie, ale bez Vašeho impulzu a skvělého vedení bych za jedno tenhle krok nikdy neudělala a kdyby náhodou ano, tak by pro mě byl půst určitě mnohem náročnější hlavně, co se psychické stránky týče. Díky Vám na něj vzpomínám opravdu příjemně a stále dodržuju dostatečné časové okno a odstupy mezi jídly (přerušovaný půst). Občas ulevím tělu jednodušší stravou v podobě rýže s dušenou zeleninou, a když cítím, že mi není zrovna dobře, dám si jednodenní půst. Už vím, že se mi nic nestane. Budu moc ráda, když by moje reference na Vaši práci, motivovala další lidi se k Vám přidat. Přeji Vám jen to nejlepší,
Petra NováčkováVlašim
Jsem člověk, který hodně vnímá energii druhých lidí. Vzhledem k tomu, že z paní Věrky i přes video vyzařovala moc příjemná energie, nebylo o čem přemýšlet. Když jsem četl její články na webu, vnímal jsem její lidský přístup k půstu i návratovce. Vše přirozeně a podle intuice. S paní Věrkou jsem navázal kontakt emailem. Vždy včas odepsala a dala přesné odpovědi na otázky. Vzhledem k náročnému průběhu mého 21 denního půstu, bych se bez paní Věrky neobešel. Zažíval jsem různé stavy, psychické i fyzické propady (které vypovídaly o stavu mého těla před půstem), o kterých jsem se nikde nedočetl. Ani v knihách, na fórech, atd. Byl jsem moc rád za někoho, kdo za mnou stojí a vždy mě nasměruje. Dá odpovědi (které se vždy potvrdily :)) a zároveň uklidní. Byl jsem rád, že jsem jak pro půst, tak návratovku využil poradenství od Věrky. Je fajn mít někoho, kdo vám kryje záda. Já za vše moc děkuji, jsem za Vás Věrko moc vděčný. Myslím na Vás, ať to vyzní jakkoli, máte u mě svoje místo. Moc jste mi pomohla. … je toho tolik, co by se dalo ještě říct, ale to je těžší k pochopení pro lidi, kteří půst neabsolvovali. Že vnímáme energie, zažíváme euforické stavy, ale i nepříjemné propady. Viděl jsem dnes Vaše nové video :)), kéž by vyšlo před pár měsíci. Jste skvělá, že tohle sdílíte se světem. Jedna věc je číst něčí zkušenosti a druhá je slyšet, vidět, vnímat a nasávat. :)
FilipStrakonice