Věra Váchová (dříve Stádníková)

TVOŘÍME ZDRAVÍ


0
lidí
si už stáhlo e-book zdarma

Zlepší půst vaše zdraví?

BLAHODÁRNÝ PŮST

a jeho 9 zázračných účinků

Co můžete zažít v půstu? A bude pro vás přínosný? Já zažila omlazení těla a euforii ducha. I o tom vyprávím ve svém e-booku.

Zajímá vás půst, ale nevíte co od něj čekat?

Napadlo vás, že si půstem zlepšíte zdraví nebo zesílíte intuici?

Třeba jen o půstu nemáte dostatek informací nebo neznáte nikoho osobně, kdo by jím prošel. V e-booku popisuji 9 zázračných účinků, které jsem sama zažila. 

V e-booku se mimo jiné dozvíte:

  • Co se bude dít, jestliže půstem vyčistíte, ozdravíte, omladíte a zpružníte své tělo.
  • Je možné, že se půstem spojíte se svým vnitřním hlasem a získáte nad sebou nadhled?
  • Zažijete rozšířené vědomí, zbystření smyslů a ujistíte ve svém rozhodování?
  • Umocní půst vaši spirituální cestu?
  • Proč půstem objevíte nový rozměr chutí, vůní a kvality jídla? Budete vnímat, jestli a jak je pro vás jídlo prospěšné?
  • Dokážete mít vyšší schopnost rozlišování a pročistíte své emoce?
  • Je možné, že uvidíte ženský princip života a uvědomíte si sílu přirozené energie (biorytmů)?
Nikdy jsem neměla odvahu půst absolvovat, protože jsem vždy slyšela, že je to hazard se zdravím a musím být pod lékařským dohledem. Já lékaře vůbec nenavštěvuji, protože jsem zdravá a to hlavně díky prevenci stravou. Půst pod lékařským dohledem mne hodně odrazoval. Netrpím žádnými nemocemi ani běžnými, ale řeším jiné věci ve svém životě. A právě proto mne nadchl tvůj e-book o tom, že půst pročistí nejen tělo, ale i mysl. Mít jasnější myšlenky a vše řešit s lehkostí, to mne hodně láká a přitahuje. Snažím se situace řešit s nadhledem a myslím, že cesta půstu bude dalším krokem k tomuto mému snažení :-) Celý e-book na mne působil velice pozitivně, dobře se mi četl a moc mne inspiroval! Díky!
Martina Tomášková, Výživová poradkyně, partnerka společnosti Green ways a lektorka jógy

Co o mém e-booku říkají?

Tvůj e-book jsem přečetla s velkým zájmem. Moc hezky jsi vše kolem půstu vysvětlila a ukázala, co půst přináší. Hodně se zabývám alternativními terapiemi a půst mě vždycky lákal, jenže jsem neměla dostatečnou motivaci a ani klid, který bych potřebovala. Také jsem netušila, co přesně můžu čekat a to mě naplňovalo nejistotou. Tvé psaní o půstu mě úplně vtáhlo. Věřím, že ho díky tomu také, zatím jen v malém, ale přece, vyzkouším. Líbí se mi, že uvádíš i možnosti soft varianty a jak na ni. Moc ti fandím. E-book je opravdu hezky napsaný. Děkuji, že jsem ho mohla přečíst.
Šárka Hošková, www.sarkahoskova.cz, autorka projektu "Život s lehkostí nejen v USA"
Ahoj Věrko, e-book jsi napsala krásně, čtivě, poutavě. Grafika je perfektní, zpracování super. Bavil mě a nenudila jsem se. Četl se dobře a přesvědčila jsi mě :-) Sama jsem už půst párkrát zkusila a věřím v jeho blahodárné účinky. Jsem amatér a zatím jsem se moc o toto téma nezajímala do hloubky. Přeji Ti mnoho úspěchů, téma máš opravdu zajímavé. Držím Ti pěsti.
Renata Pekařová, www.renatapekarova.cz, lektorka kurzů šití
Věrko, Tvůj e-book jsem přečetla jedním dechem. I přesto, že už jsem dvakrát absolvovala 10 denní půst, tak mi to dalo úplně nový pohled na věc a celé to v mých očích dostává daleko větší smysl. Při dalším půstu (který poslední rok pořád odkládám:-) se budu moc vědomě zaměřit i na ostatní blahodárné účinky a ještě víc si to užít. A jak píšeš v e-booku - je skvělé na to nebýt sám a mít možnost to sdílet. Podtrženo sečteno: jdu si naplánovat termín půstu, už se na to těším! :) Děkuji a ať se daří, Katka
Katka Dvořáková, www.katerinadvorakova.cz, tipy na originální dárky