Věra Váchová (dříve Stádníková)

TVOŘÍME ZDRAVÍ


UZAVŘENÝ KURZ LÍLA JÓGY VE SLANÉM: 

DDM Ostrov Slaný
Taneční sál

Šultysova 518, 274 01, Slaný

Každé pondělí: 19:15 - 20:45

Lekce v uzavřeném kurzu jsou vhodné začátečníky a mírně pokročilé.

Kurzovné na 10 lekcí: 1900 Kč

Máte-li zájem o účast v uzavřeném kurzu Líla jógy, napište na:
vera@verastadnikova.cz

Pokud se chcete jógy účastnit občasně nebo si ji jednorázově vyzkoušet, napište mi také a přihlaste se  jako náhradník.

Přidám vás do WhatsApp skupiny, kde jogínky, které nemohou na lekci, nabízí své volné místo.

Termíny kurzů každé pondělí :

 • 1
  4. 9. 2023 až 6. 11. 2023
 • 2
  od 13. 11. 2023 do 29. 1. 2024 (25.12. 2023 a 1.1. 2024 lekce nebude)
 • 3
  5. 2. 2024 až 15. 4. 2024
 • 4
  od 22. 4. 2024 do 24. 6. 2024

Máme WhatsApp skupinu, ve které jsme všichni účastníci a několik jogínek zástupkyň, které si rády přijdou zacvičit v případě uvolnění místa na lekci.

Kdo půjdete na lekci jako zástup za někoho jiného, zaplatíte ji mně a nahlásíte za koho jdete. Platbu předám. 

Máte možnost absolvovat online kurz,

ve kterém předávám své jedinečné zkušenosti a znalosti,

které jsem načerpala na své cestě.

 

Před 19 lety jsem začala s osobním rozvojem neboli s mentálním detoxem svého života.

Už to bude 14 let, co si mě zavolala jóga,

do které jsem se zamilovala.

Rok na to jsem začala jíst zelené potraviny Green Ways a od roku 2011 jsem začala s půsty.

V roce 2014 jsem vystudovala výživové poradenství.

 

Je to 11 let, co vedu lekce jógy.

Bylo jich na stovky, stejně tak jogínek na nich.

Před 8 lety jsem na žádosti mých kamarádek uspořádala první seminář s půstem. Od té doby Postními víkendy prošlo přes stovku účastníků.

 

Od roku 2021 jsem certifikovaná Koučka kvality zdraví.

 

 

I když jsem to nečekala a neplánovala, kurz mě nakopl k novému pohledu na můj životní styl. Dříve jsem si myslela, že bez litrů kávy nedožiji večera, že jíst pravidelně sice libové, ale maso, je jedinou možností, jak získat energii a teď vidím, že to tak nemusí být. Cítím se svěží se stravou převážně vegetariánskou i bez množství kávy. Jsem v pohodě, bez únavy a podobných stavů a zhubla jsem. :) Chtěla jsem dokázat, že to dokážu. Očistit se tělesně i duševně. V této chvíli jsem 100 % spokojená.
Veronika M.
Hezký den, Věrko, co se týká programu - byla to jedna z mých nej nej investic, které jsem kdy v životě udělala !!!

Jakýsi detox mého života a domácnosti jsem již započala před kurzem, ale řekla bych, že kurz ho vynesl kosmickou rychlostí do výšin, kde se cítím šťastná, uvolněná, klidná, spokojená... A mám v úmyslu v tomto nastavení mysli již setrvat. Takže se rozhodně budu snažit dodržovat Vaše rady a doporučení z programu.

Kurz mi velmi pomohl posunout se mílovými kroky k sobě sama a dnes vím, že mi naprosto změní život v dobrém slova smyslu. Zuzka 🌼
Zuzka B.
Paní Věra nezklamala a dobře jsem se bavil. Každý den mi přinesl něco nového spojeného s touto očistou a mnoho dalších informací, které budu využívat nadále. Jsem velký žrout masa, ale tentokrát u mne došlo k určitému ,,zklidnění". Začal jsem zjišťovat, jak chutná vegetariánská či dokonce veganská strava, a že není zas tak špatná. Prostě potažmo náš (tedy spíše můj) jídelníček bude nyní pestřejší. ZÁVĚREM: Celou dobu jsem se cítil skvěle a rád jsem se zúčastnil.
Ivo Eichler od Zlína
Já gurmán jsem se na seminář dost těšila, ale zároveň ty obavy!!!

Věrka nám ukázala, jak dobře se postarat o naši tělesnou schránku a uvedla nás do praxe duševní očisty, pochopení mysli a nalézání odpovědí. Mé obavy ze změn v mžiku vymizely při setkání se všemi zúčastněnými na místě a Věrčiným přístupem "nelámat nic přes koleno". A zafungovalo to. S příjemným pocitem jsem prošla celý víkend a vyzkoušela půst.

Řada situací (ovládání chutí, množství jídla, spojitost vědomí se skutečnostmi a pochopení životních událostí) mi byla objasněna. UŽ VÍM JAK A PROČ.
Dana Čeperová
Kurz úplně ve všem splnil a v mnohém i značně předčil moje očekávání ( např. vynikající videonávody na detoxikační techniky). Moc se mi líbil nejen obsah, rozčlenění, ale velmi kladně i oceňuji průvodcování lektorky. Její laskavý přístup, s ohledem k individualitě každého jedince. Také jsem silně vnímala, že všechny poskytované informace má podloženy vlastní praxí a zkušenostmi. Prostě z celého kurzu jsem opravdu nadšená! Je báječný !!!
Zdena B.
Milá Věrko, ...chtěla bych Ti touto cestou poděkovat za skvělou předjarní očistu těla. Opět jsem se dozvěděla spoustu zajímavých a pro mě užitečných informací.

Ráda bych poděkovala za recepty na zdravá jídla, včetně pickles a receptu na očistu ledvin.

Celkově bych chtěla zmínit Tvůj skvělý přístup k předávání rad a návodů, kdy se snažíš poskytnout informace, aniž bys někomu něco vnucovala. Necháváš na každém, aby si z toho vzal pro sebe to nejlepší. Tvůj způsob života je pro mě inspirací a ráda se zúčastním dalších kurzů a jógy. Maruška
Maruška C.

Zpátky k sobě

Pusťte si 2 minuty videa, kde vám řeknu, jak na to. Nebo pokračujte dál ve čtení. :)

Postní víkend

Na sobotní odpoledne jsem pro vás připravila setkání s lékařem, mým mužem, MUDr. Jiřím Váchou, na téma:

Půst očima praktického lékaře

Poslechněte si názory celostního praktického lékaře na různé druhy půstu, přístup západní medicíny k půstu a vůbec k léčení člověka. Dozvíte se, proč je tak těžké potkat lékaře, se kterým byste mohli konzultovat svoji léčbu půstem.

+ BESEDA S LÉKAŘEM

MUDr. Jiří Vácha se ve své lékařské praxi věnuje více než 30 let těm, kteří převzali zodpovědnost za své zdraví (včetně veganů, vegetariánů, vitariánů a makrobiotiků) a  nenašli porozumění u svých lékařů.

Na Jirkovi si velmi cením jeho přístupu ke zdraví jako k výsledku toho, jak se člověk stravuje a vůbec celkově žije. Ve své ordinaci je skutečně celostním lékařem, jehož znalosti a praxe sahají od homeopatie, přes psychosomatiku, klasické léky až po energetické léčení stravou. Jeho vlídný přístup k pacientům obsahuje individuální posouzení a návrh možností léčby jak konvenčními tak nekonvenčními prostředky.

Jirka je mým obvodním lékařem od roku 2001. O mém přírodním léčení a půstech věděl od samého začátku. Na rozdíl od mého okolí jsem se u něj setkala s pochopením. Léčebné účinky půstu ho zajímaly jako lékaře. Jejich sledování mi umožnil  vyšetřením krve před 21 denním půstem a po něm.