"TO NEJLEPŠÍ Z AJURVÉDY"

AJURVÉDSKÝ WORKSHOP

v Kulturním domě KOLEČ

30. listopadu 2019, 9:30 - 13:00

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
 • Zajímá vás to nejlepší z Ajurvédy bez dlouhého studování?
 • Péče o tělo, zklidnění mysli, harmonické vaření, občerstvující odpočinek, pohyb ...
 • Rádi byste ajurvédské tipy adaptované pro západního člověka?
 • A co tak ochutnávka z ajurvédské kuchyně zdraví? Pojďte kus Ajurvédy žít!

Obohaťte se přirozeností Ajurvédy.

Ajurvéda říká, že prevence je důležitější než léčba a pokud už léčbu potřebujeme, měla by být taková, aby léčila nemoc bez vedlejších účinků.

Ukážeme si, jak podpořit zdraví stylem „ajurvédského“ života v našich "západních" podmínkách. Pozveme tuto moudrost do svého jídelníčku, denního rytmu i k péči o tělo.

Ajurvéda jako medicína dlouhověkosti. Systém tisíce let prověřený životem v souladu s individualitou člověka a přírodou. Patří sem jídlo, pohyb, odpočinek, spánek, detoxikace i vztahy. To vše uspořádává  do harmonie s konstitucí jednotlivce a klimatickými podmínkami.

S Ajurvédou mám dlouholeté zkušenosti: 

PROGRAM WORKSHOPU

 • Ajurvéda pro západního člověka
  Co to je a proč Ajurvédu využijeme i my v našem životě na Západě. Podíváme se na to, čím nám může posloužit: jídlo, pití, pohyb, vztahy, kosmetika, biorytmus, prostředí, kde žijeme.
 • Ajurvéda pohybem
  Tělo máme k tomu, aby se hýbalo! Naučím vás krátkou cvičební sestavu, kterou si dáte i v kanceláři a upnutém oblečení.
 • Dáme si ochutnávku z ajurvédské kuchyně
  Aneb vyrovnaný pokrm pro tělo i pro duši.
 • Ideální pokrm dle Ajurvédy
  Jídlo podle dóši, potraviny podle dóši, roční doby a  vlivu na psychiku.
 • Poklady Ajurvédské kuchyně
  Naplnění chutí, proč používat GHÍ a učit se rozumět svému tělu? Jak vyladit vaření ajurvédskými principy?

KDE, KDY A JAKÁ JE CENA

 • Malý sál Kulturního domu Koleč, Koleč 96. Vchod vlevo vedle Hostince Slávie. Před budovou je několik parkovacích míst.
 • Sobota 30. 11. 2019 od 9:30. Přijďte alespoň o 15 minut dřív, ať si stihnete dát Tulsi čaj na uvítanou. Budeme končit ve 13h.

Ajurvédský workshop

"To nejlepší z Ajurvédy" 

strávíte v příjemné společnosti za milých

520Kč

Možnost přihlášení do 26.11.2019.

ZBÝVÁ JEN

Co říkají jogíni o mém předcvičování ?

„Na lekce Věrčiny jógy chodím ráda nejen proto, že to mám celkem blízko, ale hlavně kvůli celkovému systematickému protažení. Je to znát i následující den, cítím se lépe. Jdu na hodinu, jsem po celém dnu unavená, při závěrečné relaxaci někdy i "klimbnu", což mě nakonec vzpruží lépe a na delší čas než třeba káva. Za sebe dávám palec nahoru! :-)“
Renata MíkováNATURHOUSE Kralupy nad Vltavou,739 084 706. Hubnutí příjemně …
"Věrko, děkuji za skvělé lekce jógy. Když jsem začínala, neměla jsem s jógou žádné zkušenosti a tak jsem neměla ani očekávání. Říkala jsem si, že to půjdu zkusit, abych měla aspoň trochu nějakého pohybu a uvidím, jestli mě to bude bavit. S přibývajícími lekcemi jsem zjistila, že na tom něco bude! Cítím se výrazně lépe než předtím. Bolí mě toho míň a jsem ohebnější. A v poslední době se na lekce vyloženě těším, nejen že se krásně protáhnu, ale ještě je tam skvělá atmosféra a tu chvilku klidu a pohody si užívám. Balzám na tělo i duši :-)"
Zuzana MelounováHolubice
„Sestro Věrko, výborná jóga! Energeticky nabíjející a perfektně seřazené lekce. V relaxaci mi bylo příjemně, vnímal jsem, jak mám prohřáté tělo z cvičení. To potřebuju! Pěkně jsem se protáhl a jako obvykle se mi po józe dobře spalo. Skvělé zklidnění po náročném dni. Díky. Za sebe doporučuji jógu s Věrkou i jako relax a posílení pro muže.“
Martin StádníkOtvovice, www.stqualite.cz
„Přemýšlela jsem, jak by se dalo shrnout, co vnímám na tvých lekcích jógy, Věrko. Za mě to je SROZUMITELNOST. Srozumitelnost podání slov, která doprovází cvičení. Čitelnost tebe. Jsi tam skutečně pro druhé. Reagující, naslouchající. Jsi jak průzračný pramen a přidávají se k tobě další pramínky energií lidí, kteří chtějí souznít. Jo a vždycky mě dostane, když při cvičení řekneš, že máme uvolněný úsměv ve tváři a já si uvědomím, jakou mám v tu chvíli grimasu a chce se mi smát :-)“
Pavla MerlinováZákolany

Máte otázku? Je něco nejasné?

Napište mi, jsem tu pro vás. Ráda vám pomohu. vera@verastadnikova.cz